İMG BB butonları | Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu! | MaxiForum.Net
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

İMG BB butonları

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Destek Talepleriniz kategorisinde samet4747 tarafından oluşturulan İMG BB butonları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 79 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Destek Talepleriniz
Konu Başlığı İMG BB butonları
Konuyu başlatan samet4747
Başlangıç tarihi
Cevaplar 3
Görüntüleme 79
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan samet4747

samet4747

Maxi Üye
Nereden
Batman
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
0
Merhaba İMG BB butonlarını ekledim geldi fakat kendim konu açarken bu butonları kullanamıyorum.

Yani burada ki gibi gelmiyor resim ekle butonu.
9473
Ayrıca kendi profilime gelip yorum yazınca bu botonlar 3 4 tane yan yana şeklinde sıralanıyor?
9474

Garfield

Miskin Kedi!
Administrator
Nereden
Kocaeli
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
125
tam olarak bu hatayı hangi sayfada aldınız? ben bir sorun göremedim?

Ekli dosyalar

Garfield

Miskin Kedi!
Administrator
Nereden
Kocaeli
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
125
sanırım kendı forum sitenizde aldınız, oncelıkle taleplerınızı lınk vererek destek taleplerı kısmına acın. resim yukleme olayına gelıncede foruma ozel premıum bir eklenti. paylasmıyoruz maalesef.

samet4747

Maxi Üye
Nereden
Batman
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
0
sanırım kendı forum sitenizde aldınız, oncelıkle taleplerınızı lınk vererek destek taleplerı kısmına acın. resim yukleme olayına gelıncede foruma ozel premıum bir eklenti. paylasmıyoruz maalesef.
Hocam burada ki İMG BB değil mi? o bende de var kendi profilinize yorum yazmaya çalışınca oluyor bu?

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)