İslami Blog Sitesi | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni
  • Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • Duyuru: Forumda Bulunan Tüm Webmaster Konuları, WMexe.Net Forum Sitemize Taşınmıştır!
  • Duyuru: 2.Forum Sitemiz WMexe.Net Yayında! Ziyaret etmek istermisin?
  • Duyuru: Türkiye'nin ilk ve tek ''Sosyal Medya Destek ve Ticaret Forumu''MaxiForum.Net Hoşgeldiniz...

İslami Blog Sitesi

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Off\/Topic kategorisinde Hadislerleyasaa tarafından oluşturulan İslami Blog Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 58 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Off\/Topic
Konu Başlığı İslami Blog Sitesi
Konuyu başlatan Hadislerleyasaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Hadislerleyasaa

Hadislerleyasaa

Maxi Üye
Katılım
22 Haz 2020
Mesajlar
1
Yaş
22
Nereden
Antalya
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
0
Selamun aleyküm, herkese hayırlı forumlar. Yakın tarihte kurmuş olduğumuz internet sitemiz için ufak bir tanıtım yaparak, bilgi sahibi arkadaşlardan yorum almak istedik. Şöyle başlayalım:

Subhan olan Allah'ın salat ve selamı Peygamberimiz Hazreti Muhammed'e, onun ehli beytine ve ashabına olsun.

Resûlullah'ı sevmek, Resûlullah'ı anlamaktır. Resûlullah'ı anlamak, hayatı anlamaktır. Hadislerle yaşantısı en ince ayrıntısına kadar aktarılan ve böylelikle bize örnekliğinin tam olarak pekişmesi için gerekli bütün şartların yerine geldiği Peygamberimizin ahlakı Kur'an ahlakı idi. Nasıl bir mucit keşfettiği bir ürünün bütün fonksiyonlarını bilerek herhangi bir sorun meydana geldiğinde bu sorunu çözmesi için başvuru merci olur. Bizlerde karşımıza çıkabilecek her durumda bizi bizden iyi bilen yüce yaratıcımız Allah'ın kelamına ve bu kelamı her yönüyle yaşayarak bizler gibi insan olan Peygamber efendimizin tavrına(hadislere) başvururuz. İşte kurduğumuz bu blog sitesi ile dünyamıza nuruyla inen Peygamberimizin ve ashabının yaşantısından(hadislerle) bize ibret olacak olaylar paylaşıyoruz. Böylelikle en doğru olan Allah'ın dosdoğru Peygamberinin ahlakı ile "neleri yapmalı, neleri yapmamalı" sorularına cevaplar bularak onun rol model alınmasına vesile olacağız inşaAllah.

Site Adı: Hadislerle Yaşa
Site Adresi :
Açıldığı Tarih: 26.04.2020
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)webmaster forumu
Üst