N11 Aktif Ürünleri Satışa Kapatma | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

N11 Aktif Ürünleri Satışa Kapatma

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde N11 kategorisinde Red Kit tarafından oluşturulan N11 Aktif Ürünleri Satışa Kapatma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 30 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı N11
Konu Başlığı N11 Aktif Ürünleri Satışa Kapatma
Konuyu başlatan Red Kit
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 30
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Red Kit

Red Kit

Emekli Kovboy!
Moderatör
Katılım
20 Kas 2020
Mesajlar
340
Yaş
34
Nereden
Yurtdışı
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
13
Ürünlerinizi satışa kapatmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.
Satış Ofisinizden > Ürün Yönetimi > Ürün Listesi sekmesine tıklayarak ürün arama sayfasına gidin.

9247


Açılan ekranda satışa kapatılacak ürünü bulun. Çeşitli filtreleri (Kategori, Ürün Adı, Ürün Kodu, Satış Durumu vb.) kullandıktan sonra ara butonuna basıp ürünleri listeleyin.

9246

Listelenen ürünler arasından, sol tarafta bulunan kutucukları işaretleyerek seçiminizi yapın ve “Onayı Değiştir” butonuna basın. Bu ekranda birden fazla ürünü seçerek satışa kapatabilirsiniz.

9245

Onay Değiştirme > Durum sekmesinde karşımıza çıkan “Seçin” durumu seçin ve kaydedin. Sonra, “Beklemede” durumunu seçin ve “Kaydet” butonuna basarak işlemi tamamlayın.

9244

9243

Satışa kapatılan bir ürünü tekrar satışa açmak isterseniz; yukarıdaki adımları takip ettikten sonra “Onaylı” butonuna basarak, ürünü tekrar satışa açabilirsiniz

9242
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)

Benzer konular


Üst