N11 için Ceva Lojistik ve Horoz Lojistik Entegrasyonu Nasıl Çalışır? | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

N11 için Ceva Lojistik ve Horoz Lojistik Entegrasyonu Nasıl Çalışır?

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde N11 kategorisinde Red Kit tarafından oluşturulan N11 için Ceva Lojistik ve Horoz Lojistik Entegrasyonu Nasıl Çalışır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 33 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı N11
Konu Başlığı N11 için Ceva Lojistik ve Horoz Lojistik Entegrasyonu Nasıl Çalışır?
Konuyu başlatan Red Kit
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 33
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Red Kit

Red Kit

Emekli Kovboy!
Moderatör
Katılım
20 Kas 2020
Mesajlar
340
Yaş
34
Nereden
Yurtdışı
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
13
1. Teslimat şablonlarınızda “Ceva Lojistik veya Horoz Lojistik” seçimi yapmalısınız. Şablonun içerisinde bulunan depo adresinizin doğruluğunu kontrol edin.

9253

2. Paketlemesini tamamladığınız ürünler için “Toplama Talep Et” butonuna basarak ürünün adet ve desi / kg bilgilerini dikkatlice ilgili alana girip “Gönder” butonunu ile işlem sağlamalısınız.

9254

9255


3. Toplama Talebi yaptığınız siparişlerinizi Ceva Lojistik veya Horoz Lojistik firması depo adresinizden teslim alacak olup, toplanmasını talep ettiğiniz ürünlerinizin yanındaki butonu “Toplama Talebi” olarak göreceksiniz.
  1. Siparişinizin yanında bulunan “Kargo Şablonu” nun çıktısını alarak, Ceva Lojistik veya Horoz Lojistik firmasına ürün teslimi esnasında iletmeli ve n11 kampanyası kullanılarak gönderileceğini hatırlatmanız gerekmektedir.
  2. Söz konusu kapsamda sadece Mağaza Öder siparişler gönderilebilecek olup kargo gönderim ücretleri n11 hesabınızdan otomatik olarak düşülecektir.

 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)

Benzer konular


Üst