N11 Ürün Hazırlık Süresini Değiştirme | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

N11 Ürün Hazırlık Süresini Değiştirme

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde N11 kategorisinde Red Kit tarafından oluşturulan N11 Ürün Hazırlık Süresini Değiştirme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 29 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı N11
Konu Başlığı N11 Ürün Hazırlık Süresini Değiştirme
Konuyu başlatan Red Kit
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 29
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Red Kit

Red Kit

Emekli Kovboy!
Moderatör
Nereden
Yurtdışı
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
13
Ürün Hazırlık Süresi Nasıl Değiştirilir?
Siparişlerinizi belirlediğiniz süre içerisinde kargoya vermeniz hem mağaza puanınız hem de alıcıların memnuniyeti açısından büyük önem taşır.
Gönderilerinizin geciken kargo statüsüne düşmemesi için, ürün gönderim sürelerinizi uzatabilirsiniz. Buna ek olarak, tedarik konusunda sorun yaşamamak için stoklarınızı güncel tutmanız gerekmektedir.
Ürün hazırlık sürenizi güncellemek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

MANUEL GÜNCELLEME

1. Adım
Mağaza Yönetim Panelinden, Ürün Yönetimi > Ürün Listesi bölümüne giriş yapın ve değişiklik yapılacak ürünün koduna tıklayın.
9235

2. Adım
Ürün seçeneklerinde bulunan “Hazırlık Süresi” kısmından ürün bilgisini güncelleyebilirsiniz.

9236

TOPLU GÜNCELLEME
Ürünlerinizin hazırlık sürelerini, XML veya Excel ile toplu olarak güncelleyebilirsiniz.

1. Adım
Mağaza Yönetim Panelinde, Ürün Yönetimi > Toplu Ürün Yönetimine girip, mevcut tüm ürünlerinizi tek bir Excel veya XML dosyası olarak indirin.

9237

2. Adım
İndirdiğiniz dosyaya “İndirilen Dosyalar” klasöründen ulaşabilirsiniz.
İlgili dosyayı açın, “Hazırlama Süresi” alanına, ürünleriniz için belirlediğiniz hazırlık süresini gün olarak girin ve kaydedin.
Uyarı: “Hazırlama Süresi” alanı dışında herhangi bir değişiklik yapmamanız gerekiyor.

9238

3. Adım
Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra, güncellenmiş dosyayı n11.com’a yüklemeniz gerekir.
Mağaza Paneli > Ürün Yönetimi > Toplu Ürün Yönetimine gidin ve "Toplu Ürün Yüklemeye Başla" butonuna tıklayın.

9239

4. Adım
Güncellediğiniz dosyanın türünü seçin ve yükleme işlemini başlatın.

9240

5. Adım
Yükleme başarıyla tamamlandıktan sonra, güncelleme adımlarını takip ederek en altta yer alan "Bütün ürün bilgileri güncellensin" seçeneğine tıklayın.
Ürün yüklemenizin başarılı olduğunu gördüğünüzde, güncelleme işleminiz tamamlanacaktır.

9241

API GÜNCELLEME
API güncellemeleri için, API sistemimizden gelen ürün hazırlık sürelerini güncellemeniz gerekir.

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)