Vbulletin v5 Postbite Tuttuğun Takım Ekleme | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

Vbulletin v5 Postbite Tuttuğun Takım Ekleme

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde vBulletin Tema Düzenlemeleri kategorisinde Garfield tarafından oluşturulan Vbulletin v5 Postbite Tuttuğun Takım Ekleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 19 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı vBulletin Tema Düzenlemeleri
Konu Başlığı Vbulletin v5 Postbite Tuttuğun Takım Ekleme
Konuyu başlatan Garfield
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 19
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Garfield

Garfield

Maxi Forum / CEO
Administrator
Nereden
Kocaeli
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
57
Merhaba arkadaşlar vbulletin.org da görüp beğendiğim ve denediğim ne varsa paylaşmaya özen gösteriyorum umarım işinize yarar..

Admincp >> üye profil alanı >> Yeni üye profil alanı ekle

karşımıza çıkan pencereden Seçmeli Menü seçelim ve daha sonra

Ayarları aşağıdaki resimde ki gibi yapın

Takımlar:

Kod:
 Kodları sadece üyelerimiz görebilir.
Daha sonra kullanmakta olduğunuz temanın conversation_userinfo şablonunu açalım 52. satırda bunu bulalım {vb:hook 'conversation_userstats'} ve hemen altına 53. satıra bu kodu ekleyelim

Kod:
 Kodları sadece üyelerimiz görebilir.
ve son olarak field8 yazan yerlerdeki 8 rakamını kendinize göre düzenleyin ekte verilen klasörü ana dizindeki images klasörüne atalım.

Ekli dosyalar

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)