android desen unuttum | Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu! | MaxiForum.Net
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

android desen unuttum

  1. Quixtoid

    Android Telefonlarda Unutulan “Desen Şifre” ve “PİN” Kilidi Nasıl Açılır?

    Android telefonların hemen hemen hepsinde artık desen şifre ve PİN kilidi mevcuttur. Bu makalede, Android telefonlarda desen kilidinin veya PIN kodunun unutulması durumunda kilidi açmanın muhtemel yollarını göstereceğiz. Burada açıklayacağımız yöntemler telefonu sıfırlamadan ve herhangi bir...
  2. Quixtoid

    Android Kilit desenini unutursanız ne olur?

    Kilit deseni bilindiği gibi Android cihazlarda giriş güvenliği olarak kullanılıyor. Kilit deseni, 9 noktayı kendinize göre birleştirdiğiniz bir güvenlik sistemi. Görselliğin iyi olması, şifreleme olarak da kırılamamış olması kullanıcıları cezbediyor ve çoğu kullanıcı kilit desenini kullanıyor...
Üst