android virüs silme | Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu! | MaxiForum.Net
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

android virüs silme

  1. Quixtoid

    Android Telefonu Sıfırlamadan Virüsler Nasıl Silinir?

    Virüs dendiğinde aklımıza ilk gelen genelde masaüstü bilgisayarlar gelir ancak, masaüstü bilgisayarlar, virüsleri toplayan tek cihaz değildir. Bu yaygın bir olay olmasa da, Android cihazlara da virüsler bulaşabilir.Cihazınıza virüs bulaştığında, telefonu fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi...
  2. Quixtoid

    Android'deki Virüslerden Korunma Yolları

    Android deki virüslerden korunma yolları nedir? Bugün sizlere Android platformda yer alan binlerce virüsden nasıl korunabileceğinizi açıklayacağım. Açıklamalarınız oldukça anlaşılır ve basit bir şekilde ifade edileceğinden umuyoruz ki hepimiz artık korunacağız. İlk olarak virüs nedir ona...
Üst