cmd komutları | Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu! | MaxiForum.Net
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

cmd komutları

  1. Red Kit

    Windows 10 Kablosuz Ağ Yönetimi CMD Komutları

    Windows kullanıcılarının kablosuz ağ yönetimi için işletim sisteminde denetim masası ve ayarlar kısmında belirli sekmeler bulunuyor ancak bunlar kullanıcıyı biraz kısıtlıyor. Komut İstemi, yani CMD ise daha detaylı bilgiler sağlıyor ve yönetime daha çok hakim olmanızı sağlıyor. Eğer bir...
  2. Quixtoid

    Windows CMD Komutları

    Windows’un her sürümünde bulunan CMD yani Komut İstemi programında CMD komutları ile Windows’a hükmedebilirsiniz. Windows’un normal grafik arayüzünde bulunmayan birçok işlemi CMD ile kolayca yapabilirsiniz. Karşılaştığınız bazı sorunlarıda CMD ile çözmek için internette bolca döküman...
Üst