en pahalı cep telefonları | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

en pahalı cep telefonları

  1. Quixtoid

    Dünyanın En Pahalı Cep Telefonları

    Cep telefonları gündelik hayatta bireylerin en sık kullandıkları teknolojik alet olarak bilinmekle beraber her geçen gün bir yeni modeli ve yeni özellikleri ile piyasaya sunulmaktadır. Dünyanın en pahalı cep telefonları şöyle sıralanabilir; 1. Falcon Supernova Pink Diamond iPhone 6 Arka...
  2. Quixtoid

    Piyasadaki En Pahalı 10 Akıllı Cep Telefonu

    Teknoloji devleri ve telefon üreticilerinin amiral gemisi olarak sunduğu bir çok akıllı telefon piyasada özelliklerinin yanında pahalılığıyla da öne çıkıyor. Firmaların başlangıç fiyatlarını baz alarak piyasaya sürdükleri bu telefonlar ülkemizdeki kur farklarının etkisi ve yakın zamanda gelen...

Üst