facebook otomatik video oynatma kapatma | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

facebook otomatik video oynatma kapatma

  1. Tsubasa

    Facebook Otomatik Video Oynatma Nasıl Kapatılır?

    Facebook hesabında mobil verinizin hemen bitmemesi için bu ayarı nereden kapatılacağına birlikte inleyeceğiz. İnternet çağımızın olmazsa olmazları arasındaki yerini almış durumdadır. Gittiğimiz mekanlarda, evimizde ya da iş yerimizde her zaman wi-fi bağlantısına ihtiyaç duyulmaktadır. Wi-fi...
  2. Tsubasa

    Facebook Otomatik Video Oynatma Kapatmak

    Facebook en çok zaman geçirdiğimiz sosyal medya uygulamarının başında geliyor. Arkadaşlarımızın ve takip ettiğimiz sayfalarda nelerin en son paylaşıldığını görmek için, Facebook ana sayfası olan Haber Kaynağına sık sık bakıyoruz. Facebook üzerinde yapılan paylaşımların çoğunluğu ise, videolardan...

Üst