instagram beğeni gizleme | Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu! | MaxiForum.Net
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

instagram beğeni gizleme

  1. Tsubasa

    Instagram Beğeni Gizleme Özelliği Nasıl Kullanılır?

    Instagram tarafından geçtiğimiz ay duyurusu yapılan ve dünyanın bazı ülkelerinde test edilmeye başlanan Instagram beğeni gizleme özelliği Türkiye’de test aşamasına alındı. Instagram yoğunluk oluşmaması ve genel hataların önüne geçmek amacı ile güncellemeleri genelde bölge bölge yayınlıyor. Bu...
  2. Tsubasa

    Beklenen Son Geliyor: Instagram, Beğeni Sayılarını ABD’de Gizlemeye Başlıyor

    Yedi farklı ülkede test edildi; Instagram yedi farklı ülkede gönderilerin beğeni sayısı gizleyeceği yeni özelliği test ediyor ve çok yakında bazı Amerika Birleşik Devletleri kullanıcıları da bu gizleme testlerine katılacak. Instagram CEO’su Adam Mosseri bugün katılım sağladığı WIRED25...
Üst