instagram hesap gizleme | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

instagram hesap gizleme

  1. Tsubasa

    Instagram Hesap Gizleme Nasıl Yapılır? (Bilgisayarda)

    Instagram son derece yaygın olarak kullanılan bir sosyal medya uygulaması. Bu kadar yoğun olarak kullanılan sosyal medya uygulamasında, kötü niyetli kullanıcılar da mevcut. Bazı özel fotoğraflarınızı ve yaşadığınız olayları başkalarının görmesini istemeyebilirsiniz. Çoğu kişi Instagram hesabına...
  2. Tsubasa

    Instagram Hesap Gizleme Nasıl Yapılır? (Telefonda)

    Instagram profiliniz de paylaştığınız fotoğraf, video ve hikayelerin tanımadığınız kişiler tarafından görüntülenmesini istemeyebilirsiniz. Bu gayet normal ve mantılı bir istek. Instagram profilinizin nasıl gizlenebileceği hakkında sizlere daha önce bir rehber hazırlamıştık. Ancak ilgili rehber...

Üst