iphone virüs silme | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

iphone virüs silme

  1. Quixtoid

    iPhone'a Bulaşan Virüs Nasıl Temizlenir?

    iPhone’a virüs bulaşır mı? Çok nadir de olsa iPhone’a virüs bulaşabilir. Virüs gibi davranan ve sizi bir web sayfasına veya iOS uygulamasına yönlendiren reklamlar çok daha sık karşımıza çıkar. Bu reklamlara aldanmamak gerekir. Çünkü asıl virüs bu talimatlara uyarak, o web sayfasına gittiğinizde...
  2. Quixtoid

    iPhone iOS virüs nasıl bulunur?

    App Store, geçtiğimiz gün XcodeGhost olayı ile çalkalanmıştı. Çinli hackerlar, iOS için uygulama yazma programı olan Xcode’a alternatif olarak XcodeGhost’u geliştirmiş ve zararlı yazılımları içeren uygulamaları App Store’a yüklemeyi başarmıştı. Angry Birds 2 ve WeChat gibi 344 adet popüler...

Üst