linkedin hesabı nasıl kapatılır | Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu! | MaxiForum.Net
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

linkedin hesabı nasıl kapatılır

  1. Tsubasa

    LinkedIn Hesabı Nasıl Kapatılır?

    LinkedIn İş İlanları Profesyonel bir iş ağı olması ve ayrıca sosyal ağ olma niteliğini taşıyan LinkedIn günümüzde hangi alandan olursa olsun iş fırsatı yakalamak için kullanılabilecek en verimli platformların başında yer alıyor. LinkedIn İş Arama: Türkiye İşlerini, Stajyerlikleri, Yakınınızdaki...
  2. Quixtoid

    Linkedin Hesabı Nasıl Kapatılır ?

    2003 yılında California’da kurulan Linkedin, iş dünyasının sosyal çevre ile bağlantı kurmasını sağlamaktadır. Bilgi alışverişi sağlayan Linkedin, profesyonellerin kullandığı bir sitedir. İş dünyasına hitap etmesi, siteyi elit bir hale getirmektedir. En fazla kullanılan sosyal paylaşım siteleri...
Üst