tumblr kullanıcı adı değiştirme | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

tumblr kullanıcı adı değiştirme

  1. Tsubasa

    Tumblr Blog Adresi Nasıl Değiştirilir?

    Tumblr Kullanıcı Adı Değiştirmek Kullanıcı adını değiştirmek istediğimiz Tumblr hesabına giriş yapıp, sağ üst köşede yer alan profil simgesine tıklıyoruz. Açılan seçeneklerden Ayarlar menü ögesine tıklıyoruz. Hesap ayarlarını değiştirebileceğimiz sayfaya ulaştık. Bu sayfadan, Tumbler...
  2. Quixtoid

    Tumblr Kullanıcı Adı (Blog Adresi) Değiştirme

    Tumblr; kullanıcılarının kendilerine ait bir blog oluşturmasına izin veren sosyal medya ağı. Bazı durumlarda, kullanıcılar Tumblr’a kayıt olduktan sonra blog adlarını değiştirmek isteyebilirler. Tumblr blog adresinize İnternet üzerinde şu şekilde ulaşılabilmektedir. kullaniciadiniz.tumblr.com...

Üst