tumblr şifre değiştirme | Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu! | MaxiForum.Net
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

tumblr şifre değiştirme

  1. Tsubasa

    Tumblr Şifre Nasıl Değiştirilir?

    Tumblr Şifre Değiştirme Şifresini değiştirmek istediğimiz Tumblr hesabına giriş yaparak, sağ üst kısımda yer alan profil resmi simgesine tıklıyoruz. Açılan seçeneklerden, Ayarlar simgesine tıklıyoruz. Hesap ayarlarını yönetebileceğimiz kısma ulaşmış olduk. Buradan Parola karşısında yer...
  2. Quixtoid

    Tumblr Şifre Değiştirme

    Kişisel mikroblog sosyal ağ sitelerinin en büyüklerinden olan Tumblr, özellikle blog sahibi kullanıcılar tarafından oldukça yoğun bir şekilde kullanılıyor. Bir Tumblr hesabına sahip olunca, aynı zamanda bir İnternet bloğu için adrese de sahip olabiliyorsunuz. Tumblr hesabınızda şüpheli kullanım...
Üst