whatsapp engel kaldırma | Türkiye'nin En Kaliteli Sosyal Medya Forumu! | MaxiForum.Net
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

whatsapp engel kaldırma

  1. Tsubasa

    Whatsapp Numara Engelleme ve Kaldırma, Whatsapp Kişi Engelleme

    Kişiler nasıl engellenir ve kişilerin engeli nasıl kaldırılır Belirli kişileri engelleyerek onlardan mesaj, arama ve durum güncellemeleri almayı bırakabilirsiniz. Kişileri engelleme WhatsApp’ı açın, Ayarlar > Hesap > Gizlilik > Engellenenler > Yeni Ekle...’ye dokunun. Engellemek istediğiniz...
  2. Tsubasa

    Whatsapp Kişi Engelleme / Engel Kaldırma

    Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Android yada İos olsun hiç farketmez, whatsappta bir kişiyi nasıl engelleyeceğinizi yada engellediğiniz bir kişiden bu engeli nasıl kaldıracağınızı anlatacağız. Bir Kişiyi Engelleriz ? Whatsappı açıyoruz. Ayarlar> Hesap > Gizlilik > Engellenen Kişiler bölümünü...
Üst