whatsapp okundu kapatma | Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu! | MaxiForum.Net
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

whatsapp okundu kapatma

  1. Tsubasa

    Whatsapp Okundu Bilgisi Ayarları, Whatsapp Mavi Tik Kapatma

    Okundu Bilgisini kontrol etmek Gönderdiğiniz her mesajın yanında onay işaretleri görünür. İşte her birinin ne anlama geldiği: Mesajınız başarıyla gönderildi. Mesajınız başarıyla alıcının telefonuna iletildi. Mesajınız alıcı tarafından okundu. Grup sohbetinde, grubun tüm katılımcıları...
  2. Tsubasa

    WhatsApp Son Görülme ve Okundu Bilgisini Devre Dışı Bırakma

    WhatsApp'ın son görülme ve okundu bilgisininin nasıl devre dışı bırakılacağını sizlere fotoğraflı bir şekilde anlatmaya çalıştık. Umarız istifade edersiniz. 1-) Son Görülme Durumu; Son görülme durumu, sizin en son WhatsApp'ta ne zaman çevrim içi olduğunuzu göstren bir özellik. Bu özellik...
Üst