youtube küçük resim | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

youtube küçük resim

  1. Tsubasa

    Youtube Videolarında Küçük Resim Ekleme ve SEO

    YouTube ziyaretçileri her gün bir milyar saatin üzerinde video izler. Bu şaşırtıcı miktarda trafikte bile videolarınıza izleyici çekmek zor olabilir. En etkili yöntemlerden biri, harika YouTube küçük resimleri oluşturmaktır. Youtube video küçük resmi; YouTube’da, videonuzun içeriğinin ve...
  2. Tsubasa

    Youtube Videoların küçük resimlerini alma (Yeni yöntem)

    Kısa süre öncesine kadar videoların küçük resimlerini seçtiğimiz videoların sayfa kaynağından " CTRL+F " kısayol tuşlarıyla og:image yazarak buluyorduk ama malum youtube Neler olacağı belli olmuyor o yüzden gelen güncelleme ile bu eski yol fix oldu yani düzeltildi. Yeni yöntemi belirteyim...

Üst