youtube özel url alma | Türkiye'nin En Kaliteli Sosyal Medya Forumu! | MaxiForum.Net
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

youtube özel url alma

  1. Tsubasa

    Youtube Yeni Kanaliniza Ozel URL Alma Yontemi

    Merhaba arkadaslar; Biliyorsunuz ki Youtube ozel URL alma seklini degistirdi ve bazi kanallar bu asamaya gelemedikleri icin URL alamiyorlar. Alt kanallarinizda gecerli olan bu durum ile kanallariniza ozel URL alabilirsiniz ancak bilmeni zgerekenler sunlar; 1-Kullanacaginiz domain ismi ile...
  2. Tsubasa

    Youtube Kanaliniza Ozel URL alma | Varsayilan Ayarlarin Kullanilmasi

    Merhaba arkadaslar; Forumda ki tadsiz olaydan dolayi ders 5 de bir kac saat gecikme oldu, af ola... Allah ederse, A dan Z ye herseyini anlatacagiz, bir yandan Youtubeyi kullanmayi ogrenirken bir yandan da faydasini gordugu uygulamalardan memnun kalan arkadaslarin bilgi paylasimlarindan...
Üst