youtube rozet | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

youtube rozet

  1. Tsubasa

    Youtube Doğrulama Rozetinin Faydaları

    Yapılan bir araştırmaya göre, doğrulama rozeti almış kanalların abone çekme yüzdesinin, doğrulanmamış kanallara göre %73 daha fazla olduğunu ortaya koymuş. Doğrulama rozeti almak için fazla aboneye sahip olmak, bununda daha fazla izleyici ve daha fazla abone çekeceğini düşünebilirsiniz. Fakat bu...
  2. Tsubasa

    Dogrulanmis Kanal Adi | Dogrulanmis Rozet Avantajlari ve Faydasi

    Merhaba Arkadaslar; Son gunlerde gelen talepler ve Youtube'da ki gozlemledigim kanallar uzerine bu konuyu acma gereyi duydum. Ozellikle sozum, isini bilmeyen MCN ve sirf kanal baglamak icn avantajli birseymi gibi anlamsiz aciklamalar yapan sirketleredir. Dogrulanmis Kanal Adi nedir ? Rozet ne...

Üst