Bigo Hesap Nasıl Silinir? | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni
  • Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • Duyuru: Forumda Bulunan Tüm Webmaster Konuları, WMexe.Net Forum Sitemize Taşınmıştır!
  • Duyuru: 2.Forum Sitemiz WMexe.Net Yayında! Ziyaret etmek istermisin?
  • Duyuru: Türkiye'nin ilk ve tek ''Sosyal Medya Destek ve Ticaret Forumu''MaxiForum.Net Hoşgeldiniz...

Bigo Hesap Nasıl Silinir?

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Bigo Live kategorisinde Jerry tarafından oluşturulan Bigo Hesap Nasıl Silinir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,802 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bigo Live
Konu Başlığı Bigo Hesap Nasıl Silinir?
Konuyu başlatan Jerry
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Jerry

Jerry

Yönetici
Katılım
21 Şub 2020
Mesajlar
1,053
Yaş
20
Nereden
Yurtdışı
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
2
Bigo Live Hesap Silme
Bigo Live hesap silme işlemi ne yazık ki uygulamada mümkün değildir. Uygulama Bigo hesap silme özelliğine sahip değildir. Ancak kullanıcılar örneğin telefon numarası ile yanlışlıkla yeni bir hesap açabilmekte ve önceki hesabını geri almak istemektedir. Böyle bir durumda mağduriyet yaşanacağı açıktır. Her ne kadar Bigo Live hesap silme mümkün olmasa da geri bildirim yaparak uygulamayı bu durumdan haberdar etmek doğru olacaktır. Böylece sorunu geri bildirim yöntemiyle bildirip çevrimiçi müşteri hizmetleri tarafından hesabın yeniden bağlanması için yardım alınabilecektir.

Bigo Live hesap silme yalnızca örnekte verildiği gibi bir mağduriyet sebebiyle istenmmemektedir. Kişi artık hesabını kullanmak veya kendi adıyla açtığı hesabını silerek gerçek hayatta sahip olduğu çevresi tarafından izlenmek istemiyor olabilir. Bu gibi durumlarda ancak hesabı Bigo Live’dan video kaldırma işlemlerini gerçekleştirerek temizlemesi faydalı olacaktır. Çünkü yukarıda da belirttiğimiz üzere Bigo Live hesap silme özelliği bulunan bir uygulama değildir.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer konularwebmaster forumu
Üst