Değerli MaxiForum Severler... | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

Değerli MaxiForum Severler...

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Kategori Talepleriniz! kategorisinde Garfield tarafından oluşturulan Değerli MaxiForum Severler... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 101 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kategori Talepleriniz!
Konu Başlığı Değerli MaxiForum Severler...
Konuyu başlatan Garfield
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 101
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Garfield
Durum
KİLİTLİ KONU

Garfield

Maxi Forum / CEO
Administrator
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
1,939
Yaş
34
Nereden
Kocaeli
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
109
Forumda eksik gördüğünüz olmasını istediğiniz kategorileri bu alandan konu açarak bildiriniz, forumu kullanıcı odaklı geliştirdiğimiz için bu alana önem veriyoruz.

 

Durum
KİLİTLİ KONU

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)

Benzer konular


Üst