Discord Görünürlük | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

  • Gece modu teması kullanıma açıldı!
  • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

Discord Görünürlük

Tsubasa

Yönetici
Editör
Üyelik Tarihi
5 Ocak 2020
Mesajlar
53
Çözümler
1
Aldığı beğeni
0
Puanları
0
Yaş
31
Cinsiyet
Erkek
Discord’un oyun endüstrisi dışındaki işletmeler için en büyük avantajı, yoğun entegrasyon sayesinde elde ettiği yüksek görünürlük seviyesidir. Gizlilikle ilgili endişeler günün konusu olsa da, iş arkadaşlarınızın ve müşterilerinizin neler yaptığını görme yeteneği bir varlık olabilir.

Sunucunuza, çeşitli haklara ve izinlere sahip kişilerin platformda ne tür bilgiler görebileceği ve yapabileceği konusunda tam kontrol sağlayabilecek sayısız araç ve bot bulunmaktadır.

Discord’un Zengin Varlık özelliği, sunucunuzdaki bir kişinin hangi programı kullandığını ve bu program hakkındaki belirli meta verileri görmenizi sağlar. Sınırlı bir kapasitede bile etkileşime girebilirsiniz.

Her şey sizin ve personelinizin veya müşterilerinizin nasıl etkileşim kurmak istediğinize (ve sunucu ayrıcalıklarını ve erişimini yapılandırmak için ne kadar zaman harcamak istediğinize) bağlıdır.
Bu tür bir görünürlük iş modelinizi geliştirebilirse, Discord'dan daha iyi bir yer yoktur. Aksi takdirde, Microsoft Teams veya Slack kuruluşunuz için daha iyi bir seçenek olabilir.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Tema düzenleyici