Discord Uyuşmazlık | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

  • Gece modu teması kullanıma açıldı!
  • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

Discord Uyuşmazlık

Tsubasa

Yönetici
Editör
Üyelik Tarihi
5 Ocak 2020
Mesajlar
53
Çözümler
1
Aldığı beğeni
0
Puanları
0
Yaş
31
Cinsiyet
Erkek
Discord, oyunculara yardımcı olmak için tasarlanmış bazı ekstra özelliklere sahip Slack'e çok benziyor … ama dürüst olmak gerekirse, her yerde harika bir sohbet programı. Düzenli metin sohbet kanalları klasik IRC tarzı sohbet odaları gibi çalışır. Herkes (izinle) bir odaya girebilir ve eğik çizgi komutlarını konuşabilir veya kullanabilir. Discord ayrıca, sunucu üyelerinin bir kulaklık kullanarak diğer üyelerle konuşabileceği ses kanalları da sunmaktadır. Örneğin, oyun arkadaşlarınız için bir sunucu kurabilir ve ardından bir sesli sohbet kanalı oluşturabilirsiniz. İleri Takip, Kader, ve Minecraft. Uygun kanalı atlayın ve farklı bir oyunda olan arkadaşlarınızı rahatsız etmeden o oyunu oynayan herkesle konuşabilirsiniz. Her oynayışınızda davetler veya yeni bir grup sohbeti oluşturma konusunda endişelenmenize gerek yok.

Şu anda, bir Discord sunucusu kurmak ücretsizdir ve oluşturabileceğiniz kullanıcı, kanal ve hatta sunucu sayısında sınır yoktur. (Discord'un burada nasıl para kazandığına dair bilgi var.) Burada her türlü topluluk ve grup için binlerce mevcut Discord sunucusu zaten var (not: bazıları NSFW olabilir). Oynarken arkadaşlarınızın sohbet edebileceği bir yer isteyip istemediğiniz İleri Takipveya aşırı ütüleme hobinizin etrafında binlerce kişiden oluşan bir topluluk oluşturmak istiyorsanız, ihtiyaçlarınız için bir sunucu oluşturabilirsiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Tema düzenleyici