E devlet parti sorgulama | Türkiye'nin En Kaliteli Sosyal Medya Forumu! | MaxiForum.Net
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

E devlet parti sorgulama

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Maxi\/Topic kategorisinde Garfield tarafından oluşturulan E devlet parti sorgulama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 109 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Maxi\/Topic
Konu Başlığı E devlet parti sorgulama
Konuyu başlatan Garfield
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 109
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Garfield

Garfield

Miskin Kedi!
Administrator
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
1,979
Yaş
34
Nereden
Kocaeli
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
124
E devlet üzerinden bir siyasi partiye üyeliğiniz varmı sorgulama yapabilirsiniz, e devlette oturum açıp arama motoruna parti yazmanız yeterlidir.

 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)

Benzer konular

Üst