Facebook Sayfası Nasıl Açılır? | Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu! | MaxiForum.Net
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

Facebook Sayfası Nasıl Açılır?

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Facebook Genel kategorisinde Tsubasa tarafından oluşturulan Facebook Sayfası Nasıl Açılır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 292 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Facebook Genel
Konu Başlığı Facebook Sayfası Nasıl Açılır?
Konuyu başlatan Tsubasa
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 292
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Tsubasa

Tsubasa

Captain Tsubasa
Yönetici
Nereden
Yurtdışı
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
25
Facebok Hesabınıza Giriş Yapın
Facebook anasayfasından, kullanıcı adı ve şifreniz ile hesabınıza giriş yapın. Bu giriş sonrasında kendi kişisel profilinizin bulunduğu anasayfaya ulaşacaksınız.

Yeni Bir Sayfa Oluşturun
Yeni bir sayfa oluşturmak için profilinizin sağ üst köşesinde bulunan aşağı oka basın ve açılan menüden “Sayfa Oluştur” seçeneğini seçin. Eğer Facebook profiliniz ekran görüntüsündekine benzemiyorsa (bazı kullanıcılar halen eski Facebook arayüzünü kullanıyor olabilirler) bu durumda bu linke tıklayarak Facebook sayfa oluşturma ekranına ulaşabilirsiniz.

Sayfanızın Türünü Seçin
Facebook hem aranmasını hem de bulunmasını kolaylaştırmak için Facebook’da oluşturduğunuz sayfaların türlerini belirlemenizi ister. Sayfa türleri içinden işinize en uygun olanı seçmelisiniz. Genellikle İnternet üzerinden ürün satan marka ve firmalar için uygun seçenek “Marka veya Ürün” seçeneğidir.

Eğer yerel bir işletmenin sayfasını açmak istiyorsanız bu durumda “Yerel İşletme veya Yer” seçeneğini de seçebilirsiniz.

Sayfanızın Bilgilerini Girin
Bu anlatım “Marka ve Ürün” seçeneğini seçtiğinizi varsayarak hazırlandığından bundan sonraki adımlardaki bu seçenek ile ilgilidir.

Sayfa bilgilerinizde markanızın kategorisini seçtikten sonra markanızın ismini yazıp “Facebook kullanım şartlarını kabul ediyorum” seçeneğini işaretlemeli ve “Kullanmaya Başla” butonuna basarak devam etmelisiniz.

Sayfanızın Detaylarını Belirleyin
Facebook sayfaları, marka ve işletmeniz ile ilgili bilgiler içerdiğinden, markanız ile ilgili daha detaylı bilgi eklemelisiniz. Bir sonraki adımda karşınıza çıkan sayfalarda markanız ile ilgili detayları girmeniz istenecektir.

Daha Fazla Kişiye Ulaşın
Son adımda Facebook reklamları ile sayfanızı tanıtmak isterseniz ödeme yapabilmeniz için ödeme yöntemi seçmeniz istenir. Bir ödeme yöntemi seçmeden de “Geç” butonuna basarak devam edebilirsiniz. Ödeme sistemi seçmek için acele etmeyin, ileride reklam vermek isterseniz ödeme yöntemini kolaylıkla seçebilirsiniz.

Sayfamız Hazır
Facebook sayfanız artık hazır, sayfayı ilk kez ziyaret ettiğinizde Facebook size adım adım sayfayı tanıtacak ve bazı önerilerde bulunacaktır. Bunlardan ilki sayfanızı beğenmenizi istemektir.

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)