Facebook sayfasına yönetici atama | Webmaster Forumu | Sosyal Medya Forumu | MaxiForum ツ
Neler Yeni

Facebook sayfasına yönetici atama

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Facebook Genel kategorisinde irfan7002 tarafından oluşturulan Facebook sayfasına yönetici atama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 117 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Facebook Genel
Konu Başlığı Facebook sayfasına yönetici atama
Konuyu başlatan irfan7002
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan irfan7002

irfan7002

Maxi Forum Üye'si
Aldığı Beğeni
0
Merhaba arkadaşlar forumu biraz kurcaladım ama benim sorunum ile ilgili bir şey bulamadım.
Sorunum şu
Bir Facebook sayfamız var ortak kullanmamız gereken kardeşim açtı sayfayı beni yönetici olarak atadı ama bana bir türlü bildirim gelmiyor. Haliyle bana bildirim gelmediği için de kabul edip yönetici olamıyorum

Casper

Paylaşım Ekibi
Premium İşlemler
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
18
sayfayı ılk acan kuran kısı sızı yonetıcı yapmayı denesın, sorunun devam etmesı halınde siz facebook ta kayıtlı mevcut e-posta adresınızı değiştirip oyle deneyın.

sayfada 1 den fazla yonetıcı olabılır ve her yonetıcının baska bır kullanıcı yonetıcı olarak atama yetkısı olmayabılır, e-posta kaynaklı bir sorun olabılır, yada onemsız spam klasorune goz atmayı unutmayınız.

sorunun devam etmesı halınde bızlere yazmaktan cekınmeyınız. iyi forumlar dılerız.

Casper

Paylaşım Ekibi
Premium İşlemler
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
18
facebook kaynaklı bir sorun olabılır bırkacgun bekleyıp oyle deneyın.

irfan7002

Maxi Forum Üye'si
Aldığı Beğeni
0
Yaklaşık 3 aydır bekliyorum malesef sayfada yönetici olmuşum gözüküyor ama bana bildirim gelmediği ve onay veremediğim için sayfaya müdahale edemiyorum

Casper

Paylaşım Ekibi
Premium İşlemler
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
18
Şu adımları takip edin:

Mevcut suan kı sayfa yonetıcısı baska bır facebook kullanıcısnı yonetıcı yapmayı denesın. ılk once sorun sizin hesaplamı ılgılı onu tespit edelım.

irfan7002

Maxi Forum Üye'si
Aldığı Beğeni
0
Aynen dediğin gibi yaptım başka birini yönetici yaptık sorun yok
Sorun benim hesabımda
Ama ne ?

Casper

Paylaşım Ekibi
Premium İşlemler
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
18
bildirim alma seklı onemlı,

bu bıldırımı facebook en son e-posta yolu ıle ıletıyordu. suan facebook uzerındenmı gelıyor yada mail yolu ılemı yada her ıkısımı bılmıyorum.

muhtemelen yıne e-posta yolu ıle gelıyordur.

e-posta adresınızı değiştirin bu sorunu halledınce eskı posta adresıne gerı donersınız. yanı yıne benım en basta dedıgım olaya geldık. e-posta kaynaklı bir sorun bu.

irfan7002

Maxi Forum Üye'si
Aldığı Beğeni
0
Malesef e posta ile ilgili değilmiş değiştirdim ama yine olmadı kafayı yemek üzereyim

Casper

Paylaşım Ekibi
Premium İşlemler
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
18
Facebook hesabınızdan daha once bu sayfa ıle ılgılı olumsuz anlamda bır ıslem yapmıs olabılırsınız, ayarlar uygulamalar engellenen ıcerıkler kapatılan bıldırımler vs gibi ayarları kontrol edın. bıldırım alan arkadasınızın e postası neyse o e posta servısınden kendınıze bır hesap acıp o sekılde deneyın.

irfan7002

Maxi Forum Üye'si
Aldığı Beğeni
0
Sayfa daha yeni yani olumsuz birşey yapmadım ayrıca daha önce e posta değiştirdiğimde bildirim alan e posta servisini kullandım

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)