Google Adsense BGBG Arttırma - Yüksek BGBG Oranlı Ülkeler | Webmaster Forumu | Sosyal Medya Forumu | MaxiForum ツ
Neler Yeni

Google Adsense BGBG Arttırma - Yüksek BGBG Oranlı Ülkeler

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Google Adsense kategorisinde Quixtoid tarafından oluşturulan Google Adsense BGBG Arttırma - Yüksek BGBG Oranlı Ülkeler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 47 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Google Adsense
Konu Başlığı Google Adsense BGBG Arttırma - Yüksek BGBG Oranlı Ülkeler
Konuyu başlatan Quixtoid
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Quixtoid

Quixtoid

Mütevelli Heyetin'den
Paylaşım Ekibi
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
1,010
Yaş
33
Konum
İstanbul
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
32
BGBG, 1000 Gösterim Başına Gelir anlamına gelir. Dünyanın her yerindeki reklam yayıncıları veya blogcular için en yüksek BGBM oranına sahip ülkeler listesi yayınlandı. 0,20 ila 1,10 ABD doları arasında ülke bazında BGBG oranları değişiklik göstermektedir. Çevrimiçi görüntülü reklamcılıkta ve afiş reklam yayıncılığında başarılı olmak için, aşağıda belirtilen ülkelere hitap eden içeriğinize odaklanırsanız, daha iyi gelir elde etmeniz mümkün. Dolayısıyla bu ülkelere göz atmak gelirinizi artıracak bir fikir verebilir. Web trafiğini hedeflediğinizde, farklı ülkelerdeki en yüksek BGBM oranını hedefleyerek gelirinizi ve satışlarınızı artırmak için çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.


Adsense BGBG Arttırma
Listede yer alan ilk 3 ülke şu şekildedir:

  • Amerika (1.10 $)
  • İngiltere (0.85 $)
  • Kanada (0.81 $)
Deneyimli araştırmalara ve kampanyaya dayalı olarak , en yüksek BGBM oranlı ülkelerin tanıtımı, gelirinizi artırabilir ve çevrimiçi işletme sektörü platformu aracılığıyla kârınızı artırabilir. Birleşik Krallık (İngiltere), ABD (ABD), Kanada (CA) Almanya, Japonya ve Birleşik Arap Emirlikleri ilk 5 ülke içerisindedir.

Görüntülü reklamcılık banner reklamcılığı platformu olan Adsense, diğer aracılar reklamları sürücüsü arasında en baskın olanıdır. Çevrimiçi reklamcılığın başarıya ulaşmasının anahtarlarından biri, en yüksek (BGBG) oranlar, karşılaştırmalı fiyat (TBM) oranları ve tüketim yüksek talep (Tıklama Oranı) endüstrisi olan ülkelere dayalı olarak marka kampanyanızı hedefler. Adsense platformunda, yüksek TO’su olan ülkeler üzerinde yoğunlaşmaya çalışmanız kazançlarınızı arttırmada size yardımcı olabilir.
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer konular


Reklam Alanı
Reklam Alanı
Üst