Google Chrome Arka Plan Ekleme ve Değiştirme | Webmaster Forumu | Sosyal Medya Forumu | MaxiForum ツ
Neler Yeni

Google Chrome Arka Plan Ekleme ve Değiştirme

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Pc kategorisinde Tweety tarafından oluşturulan Google Chrome Arka Plan Ekleme ve Değiştirme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 45 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Pc
Konu Başlığı Google Chrome Arka Plan Ekleme ve Değiştirme
Konuyu başlatan Tweety
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Tweety

Tweety

Paylaşım Ekibi
Katılım
6 Ocak 2020
Mesajlar
650
Yaş
20
Konum
Yurtdışı
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
12
Google Chrome tarayıcısında kişiselleştirme ile alakalı bir çok güncelleme yapılıyor. Kullanıcılar çoğu kez güncellemeleri denetlemediklerinden yeni gelen özelliklerden habersiz olabiliyor. Bu makalemizde uzun süre önce Chrome tarayıcısına eklenen arka plan ekleme özelliğinden bahsedeceğiz. Chrome resim ekleme özelliği aktif kullanıcıların çok düşük bir kısmı tarafından kullanılıyor.
Google Chrome tarayıcısına arka plan ekleme nasıl yapılır ve nasıl değiştirilir? Chrome tarayıcısına arka plan eklemek için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekiyor.
  • Google Chrome tarayıcısını açın
  • Üst köşeden Artı (+) simgesine tıklayın
  • Yeni açılan sayfada sağ alt köşedeki “Özelleştir” seçeneğini tıklayın
  • Karşınıza Bu Sayfayı Özelleştirme seçenekleri çıkacaktır (Chrome Arka Planları, Resim Yükle)
  • Chrome Arka Planları seçeneğindeki hazır arka planlardan bir tanesini seçerek Google Chrome arka planını değiştirebilirsiniz.
Bu işlem sonucunda kendi yüklediğiniz bir arka planı Chrome tarayıcısına arka plan olarak belirleyebilir yada hazır arka planlardan bir tanesini arka plan yapabilirsiniz.

Google Chrome arka planını kaldırmak ve ilk haline (beyaz görünüme) geri döndürmek için aynı sayfada sağ alt köşedeki kalem işaretine tıklayarak “Varsayılan arka planı geri yükle” seçeneğine tıklamanız yeterlidir.
3807

Google Chrome’da arka plan değişmiyorsa bilgisayara giriş yaptığınız kullanıcının yetkileri kısıtlı olabilir. Yada Chrome tarayıcısı güncel olmaya bilir. Özellikle şirket bilgisayarları ve ortak kullanımda olan bilgisayarlarda tarayıcı ve programların bazı özellikleri kullanıma kapalı olmaktadır.
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer konular


Reklam Alanı
Reklam Alanı
Üst