İnstafly Spamdan Korunma Taktikleri | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni
  • Duyuru: Türkiye'nin ilk ve tek ''Sosyal Medya Destek ve Ticaret Forumu''MaxiForum.Net Hoşgeldiniz...

İnstafly Spamdan Korunma Taktikleri

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde InstaFly kategorisinde Tsubasa tarafından oluşturulan İnstafly Spamdan Korunma Taktikleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 243 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı InstaFly
Konu Başlığı İnstafly Spamdan Korunma Taktikleri
Konuyu başlatan Tsubasa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Tsubasa

Tsubasa

Moderatör
Katılım
21 Şub 2020
Mesajlar
634
Yaş
20
Nereden
Yurtdışı
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
7
- Spam tespit sisteminde çok önemli değişiklikler ve geliştirmeler yaptık. Spam tespit sistemi algılandığında Instagram keşfetinde ve etiketlerde gezintiler yapıyor. Onun için gezilmesini istediğiniz etiketi mutlaka Yardım > Spam Tespit Sistemi Ayarları menüsünden değiştirin. Etiketin sektörünüze yakın olması etkileşim için önemlidir.
  • Spam tespit süresi 30 dk yani 1800 saniye olarak belirlendi. Yaptığımız testlerde 30 dk gezinti sonrası devam ederseniz Intagramın sizi yakalamama konusunda çok etkili olmaktadır. Sürelerinizi 1800 saniye olarak güncellemenizi öneririz.
  • Instagram dün yaptığı güncellemede video yükleme sistemlerini değişirdi. Bu değişiklikler yazılıma uyarlandı. Video paylaşımlarında sorun yaşayan kullanıcılar artık sorun yaşamayacaktır.
İşlem süreleri olarak yaptığımız ve en iyi verimi aldığımız süreleri de sizlerle paylaşmak istiyoruz.
Takip işlemi: 5 - 25
Takipten çıkarma: 0 - 10
Beğeni: 0 - 10
Her 25 işlemde 900 saniye beklemesi işaretini kaldırın.
Hızlı işlemler şu anda çok daha verimli olmaktadır. Ayrıca InstaFly ile işlem yaparken telefonunuzdan Instagram hesabınıza çok fazla girmemeye dikkat edin.
ÖNEMLİ: Spam tespit sisteminin devreye girmesi riskli bir durum değil, aksine çok önemli bir durumdur. Spam tespit sistemi devreye girdiğinde bir işlem yapmadan bekleyin. Arkaplanda gezinti ve gerçek insansı davranışları InstaFly sizin yerinize yapmaktadır.
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer konularwebmaster forumu
Üst