Instagram Akış Yenilenemedi Hatası Çözümü | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

  • Gece modu teması kullanıma açıldı!
  • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

Instagram Akış Yenilenemedi Hatası Çözümü

Pi

Yönetici
Editör
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
5,900
Çözümler
2
Aldığı beğeni
2
Puanları
0
Yaş
35
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek
İlk kez kullandığınız internetin akışı yenilendiğinden emin olun. İnternet ayarlarınızı kontrol etmek için, Wifi’a bağlıysanız, instagram adresinin herhangi bir tarayıcıdan açmayı ve giriş yapmayı deneyin. İnstagram.com adresi bir tarayıcı aracılığıyla açılmaz ve başarısız olursa, modeminizi yeniden başlatın.Instagram Akış Yenilenemedi Hatası Nedir ve Niçin Oluyor?
Instagram Akışı Yenilenmedi hatası genellikle internet bağlantınız da bir sorundan kaynaklanan bir sorundur. Instagram’a erişirken sorun olduğunda bu hatayı görürsünüz.

Bilindiği gibi Instagram, Facebook ile birlikte yayınlanmaya devam ediyor. Son zamanlarda, Facebook ve Instagram’da erişim sorunları artmıştır. Bu sorunun resmi bir açıklaması Facebook tarafından yapılmamasına rağmen, erişim sorununun neden ortaya çıktığı bilinmemektedir. Kullanıcılar, ana sayfaya ek olarak Instagram özelliklerini de sorunsuz kullanmaya devam edebilirler.

Instagram’daki son akış güncellenmiyor hatasının ‘Instagram sunuculardan kaynaklandığından bahsetmeye değer. Bunun Facebook ya da Instagram sunucularından kaynaklanıp kaynaklanmadığından emin olun. Bunu öğrenmenin en iyi yolu Twitter gibi sosyal medya platformlarıdır. Böyle zamanlarda twitterda kesinlikle bir tag açılır. Hata Facebook firmasından kaynaklı ise hatayı çözmek için hiçbir şey yapamazsınız.

Android kullanıcıları ile genellikle ortaya çıkan sorunlardan biri de internet modeminizi yeniden başlatarak bu sorunun çözümünün yenilemeniz gerekir. İnternet modeminizi sıfırlamak için, modemi kapatıp 5 saniye sonra tekrar açarsanız, bu sorun kaybolur. Ancak, bu çözüm tam bir çözüm değildir, sorun devam ederse, aşağıdaki yöntemi deneyin. Wifi bağlantınız varsa, Wifi’yi kapatın ve normal telefon internet paketinden Instagram’a girmeyi deneyin. Instagram ana sayfası birkaç kez güncellenebilir, bu yüzden ana sayfayı 2-3 kez yenilemeyi denemeniz gerekiyor.

Instagram’a bağladığınız internet altyapısını değiştirin. Çeşitli hücresel veya wifi bağlantılarını deneyebilirsiniz. Cep telefonunuzda veya bilgisayarınızda vpn veya dns kullanarak bağlantı kurmayı deneyebilirsiniz. Android kullanıyorsanız, uygulamayı durdurabilir ve ön belleği temizleyebilirsiniz. Mobil uygulamadan tekrar üyelik bilgilerinizle çıkıp tekrar girmeyi deneyin.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Tema düzenleyici