instagram gizli hesapları görme 2021 | Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu! | MaxiForum.Net
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

instagram gizli hesapları görme 2021

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde İnstagram Rehberi kategorisinde Garfield tarafından oluşturulan instagram gizli hesapları görme 2021 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,585 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İnstagram Rehberi
Konu Başlığı instagram gizli hesapları görme 2021
Konuyu başlatan Garfield
Başlangıç tarihi
Cevaplar 1
Görüntüleme 1,585
ALDIĞI BEĞENİ 1
Son Mesaj Yazan Damar

Garfield

Miskin Kedi!
Administrator
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
1,979
Yaş
34
Nereden
Kocaeli
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
125
Bugüne kadar merak ettiğiniz kişilerin Instagram profillerine girmeye çalışmış ancak hesaplarının gizli olduğu gerçeğiyle yüzleşmişseniz, geliştirilen yeni bir uygulama size bu fırsatı tanıyabilme şansına sahip. Postegro isimli bu uygulamayı isterseniz telefonunuza kurabilir isterseniz de internet tarayıcınızdan kullanabilirsiniz.
Öncelikle yazımıza başlamadan bu uygulamanın Instagram hesabınıza dair bir tehlike oluşturup oluşturmadığı hakkında bir kesinlik olmadığını, uygulamanın Instagram'ın politikalarına karşı bir uygulama olduğunu hatırlatmak isteriz. Dolayısıyla uygulamayı kullanıp kullanmamak tamamen sizin sorumluluğunuza kalmış bir şey.


Ayrıca sizlere güvenli ve sorunsuz bir şekilde instagram kapalı hesaba bakma ve bunun yanında instagram gizlilik hesap görme işlemini yapmayı anlatacağız. Sizlerde kolaylıkla ve virüssüz olarak eski sevgiliniz veya hesabını görmek isteyip bakamadığınız kişilerin hem hikayelerini görecek hem de gönderilerini inceleye bileceksiniz.
Yapmanız gereken ilk şey buraya tıklayarak uygulamayı indirmek.
İndirilen uygulamayı güvenli bir şekilde telefonunuza kurduktan sonra instagram üzerinden yeni bir fake hesap oluşturarak bu uygulamaya giriş yapmak. Giriş yaptığınız uygulama içerisinde gizli profilleri görüntüleyin diyerek çıkan arama kısmına istediğiniz kişinin hesap kullanıcı adını yazıyorsunuz. Bu sayede instagram gizli hesap görme ve instagram gızlı profıle bakma işlemini gerçekleştirmiş oluyorsunuz.
 

Damar

Maxi Üye
Katılım
11 Ara 2020
Mesajlar
2
Yaş
21
Nereden
Bartın
Sosyal Ağ
Diğer
Aldığı Beğeni
2
Eline saglik
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer konular

Üst