instagram gizli hesapları görme 2021 | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

instagram gizli hesapları görme 2021

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde İnstagram Rehberi kategorisinde Garfield tarafından oluşturulan instagram gizli hesapları görme 2021 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 98 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İnstagram Rehberi
Konu Başlığı instagram gizli hesapları görme 2021
Konuyu başlatan Garfield
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 98
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Garfield

Garfield

Maxi Forum / CEO
Administrator
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
1,903
Yaş
34
Nereden
Kocaeli
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
55
Bugüne kadar merak ettiğiniz kişilerin Instagram profillerine girmeye çalışmış ancak hesaplarının gizli olduğu gerçeğiyle yüzleşmişseniz, geliştirilen yeni bir uygulama size bu fırsatı tanıyabilme şansına sahip. Postegro isimli bu uygulamayı isterseniz telefonunuza kurabilir isterseniz de internet tarayıcınızdan kullanabilirsiniz.
Öncelikle yazımıza başlamadan bu uygulamanın Instagram hesabınıza dair bir tehlike oluşturup oluşturmadığı hakkında bir kesinlik olmadığını, uygulamanın Instagram'ın politikalarına karşı bir uygulama olduğunu hatırlatmak isteriz. Dolayısıyla uygulamayı kullanıp kullanmamak tamamen sizin sorumluluğunuza kalmış bir şey.


  • 1. Yöntem: Siteye fake hesapla giriş yapıyoruz ve sorgulamak istediğimiz hesabın kullanıcı adını yazıyoruz. (Dikkat: gerçek hesabınızla giriş yapmayın.)
  • 2. Yöntem: Uygulamayı indiriyoruz ve direkt sorgulamak istediğimiz kullanıcı adını giriyoruz giriş yapmanıza gerek yok. (DIKKAT: Uygulama denenmedi. Tüm sorumluluk size ait.)
  • 3. Yöntem: Uygulamayı indiriyoruz ve Fake hesapla giriş yapıyoruz ardından görmek istediğimiz instagram gizli profilin kullanıcı adını yazıyoruz. (DIKKAT: Uygulama denenmedi. Tüm sorumluluk size ait. )
Ayrıca sizlere güvenli ve sorunsuz bir şekilde instagram kapalı hesaba bakma ve bunun yanında instagram gizlilik hesap görme işlemini yapmayı anlatacağız. Sizlerde kolaylıkla ve virüssüz olarak eski sevgiliniz veya hesabını görmek isteyip bakamadığınız kişilerin hem hikayelerini görecek hem de gönderilerini inceleye bileceksiniz.
Yapmanız gereken ilk şey uygulamayı indirmek.
İndirilen uygulamayı güvenli bir şekilde telefonunuza kurduktan sonra instagram üzerinden yeni bir fake hesap oluşturarak bu uygulamaya giriş yapmak. Giriş yaptığınız uygulama içerisinde gizli profilleri görüntüleyin diyerek çıkan arama kısmına istediğiniz kişinin hesap kullanıcı adını yazıyorsunuz. Bu sayede instagram gizli hesap görme ve instagram gızlı profıle bakma işlemini gerçekleştirmiş oluyorsunuz.
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)


Üst