Instagram Hikaye İndirme | Türkiye'nin ilk ve Tek Sosyal Medya Forumu! MaxiForum.Net ✓
Neler Yeni
Türkiye'nin ilk ve Tek Sosyal Medya Forumu! MaxiForum.Net ✓

MaxiForum.Net Sizlere Instagram, Facebook, YouTube, Twitter başta olmak üzere bir çok sosyal medya alanında destek hizmeti sunar, ve yoğun ilgi gören webmaster konularını ele alır. Aynı zamanda da hızlı ve güvenilir bir şekilde ticaret yapma imkanı sağlar.Forumun hiçbir alanında üyelik zorunlu değildir.Yinede dilerseniz bize katılabilirsiniz.

İp Ucu Instagram Hikaye İndirme

Maxi Forum Konu Bilgileri

Kategori Adı Sık Kullanılanlar ✓
Konu Başlığı Instagram Hikaye İndirme
Konuyu başlatan Mehmet Özcan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Mehmet Özcan

Mehmet Özcan

Maxi Forum / CEO
Yönetici
Kurucu Üye
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
237
Yaş
33
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek
Aldığı Beğeni
49
Instagram’da Hikaye (Story) paylaşımı son dönemde büyük bir çılgınlığa dönüşmüş durumda. Her anını paylaşan kullanıcıların yanı sıra, takipçileri ile arasında kurduğu bağ ile güçlü bir story alışkanlığı yaratan kullanıcılar da bulunmakta. Instagram’ın Story Hikayesi bu denli populer olmuşken, ister istemez beğendiğimiz hikayeleri kaydetmek, saklamak veya bir başkası ile paylaşmak isteyebilmekteyiz. Instagram’da Hikaye (Story) kaydetmek sanılanın aksine oldukça basit iki adımda rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. Burada özellikle şunu belirtmek istiyorum ki, android kullanıcıları bu tür uygulamalar açısından IOS kullanıcılarına göre daha avantajlı bir durumda. Buradaki yazımda Android kullanıcıları için özellike ücretsiz indirebilecekleri ve basit kullanımı ile Instagram Hikayesi Kaydetme (Download) yöntemini sizin için hazırladım.

Android Instagram Story Hikayesi Kaydetme

Google Play içerisinde çok fazla gerekli gereksiz uygulamanın olması bazen canımızı sıkabilmektedir. bu anlamda deneyip, sonuçlarını gördüğüm bir uygulamayı sizinle paylaşıyorum. PEGI 3 tarafından geliştirilen StorySave uygulaması ile rahatlıkla Instagram Story Hikayelerini kaydedebilirsiniz. Google Play’de aratabilir yada burayı tıklayarak direk uygulamayı bulabilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapın. Ardından açılan sayfada takip ettiğiniz kullanıcıların listesini göreceksiniz(Sol-1). Buradan hikayesini indirmeyi istediğiniz kullanıcı adını bastıktan sonra, kullanıcının paylaşmış olduğu hikaye ekranı açılacaktır. Açılan story hikaye sayfasında bulunan resimde gösterdiğim şekilde (Sağ-2) yer alan kaydetme (download) işaretine basın. Hepsi bu kadar. Evet. Sadece iki adımda dilediğiniz kullanıcının story hikayesini telefonunuza kaydedebilirsiniz. Deneyenler mutlaka yorumlarını benimle paylaşsın. Faydalı olması dileğiyle. Hoşçakalın.

 

Ekli dosyalar

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)


Reklam Alanı
Üst