İnstagram Kalıcı Hesap Silme | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

İp Ucu İnstagram Kalıcı Hesap Silme

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Sık Kullanılanlar ✓ kategorisinde Road Runner tarafından oluşturulan İnstagram Kalıcı Hesap Silme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,228 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sık Kullanılanlar ✓
Konu Başlığı İnstagram Kalıcı Hesap Silme
Konuyu başlatan Road Runner
Başlangıç tarihi
Cevaplar 2
Görüntüleme 1,228
ALDIĞI BEĞENİ 2
Son Mesaj Yazan AliCanÇekmez

Road Runner

Beep Beep - Mi Mi
Yönetici
Katılım
5 Ocak 2020
Mesajlar
2,062
Yaş
30
Nereden
Yurtdışı
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
23


İnstagram hesap silme;
Instagram kullanmaktan sıkıldıysanız ya da çok zaman harcıyorsanız ve hesabınızı kapatmak, silmek ya da geçici süreyle dondurmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Aşağıda size vermiş olduğum linke tıklayarak hesabızını KOMPLE SİLME işleminizi yapabilirsiniz. bu ıslem dondurma işlemi değildir ve geri alınamaz. gerek kullanıcı adını gerek hesabınızı birdaha kullanamaz geri alamazsınız.


 
Moderatörün son düzenlenenleri:

AliCanÇekmez

Maxi Üye
Katılım
13 Şub 2020
Mesajlar
3
Yaş
26
Nereden
Afyonkarahisar
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
Tumblr
Aldığı Beğeni
0
Oldukça yararlı bilgi, teşekkür ederiz.
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)

Benzer konular


Üst