Instagram Şifre Değiştirme (Telefondan) | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

Instagram Şifre Değiştirme (Telefondan)

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde İnstagram Genel kategorisinde Road Runner tarafından oluşturulan Instagram Şifre Değiştirme (Telefondan) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 266 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İnstagram Genel
Konu Başlığı Instagram Şifre Değiştirme (Telefondan)
Konuyu başlatan Road Runner
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 266
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Road Runner

Road Runner

Beep Beep - Mi Mi
Yönetici
Nereden
Yurtdışı
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
23
Telefondan en sık kullandığımız uygulamalardan birisi şüphesi Instagram. Instagram hesabımızın güvenliğini en sıkı bir biçimde sağlamak için belirli aralıklar ile Instagram şifremizi değiştirmemiz gerekmekte. Daha önce sizler için hazırladığımız bir rehberimiz de Instagram şifremizi bilgisayarımız üzerinden nasıl değiştirebileceğimizden bahsetmiştik.
Bu yazımızda ise, Instagram şifremizi mobil uygulama üzerinden nasıl değiştirebileceğimize yakından bakacağız. Resimli olarak adım adım hazırladığımız görsellerden yararlanarak çok basit bir biçimde Instagram şifrenizi değiştirebilirsiniz.
Instagram Şifre Değiştirme (Telefondan)
Instagram uygulamasını açıp, sağ alt kısımda yer alan profil resmimize dokunuyoruz.
Ekli dosyayı görüntüle 995

Instagram profilimiz açıldı. Profilimizin sağ üst kısmında yer alan hamburger (üç çizgi işaretine “hamburger” adı verilir) simgesine dokunuyoruz.
Ekli dosyayı görüntüle 994

Sağ kısımda Instagram hesabımızın farklı ayarlarını yapmamızı sağlayan bir menü açıldı. Bu kısmın en altında yer alan Ayarlar simgesine dokunuyoruz.
Ekli dosyayı görüntüle 993

Açılan Ayarlar seçeneklerinden, Hesap altındaki Şifre kısmına dokunuyoruz.
Ekli dosyayı görüntüle 992

Instagram şifre değişikliği yapabileceğimiz kısma geldik. Burada görebileceğiniz gibi; ilk olarak mevcut şifremizi, diğer iki alana ise yeni şifremizi yazacağız.
Ekli dosyayı görüntüle 991

Şifre değişikliği için gerekli olan girişleri tamamladıktan sonra, sağ üst köşede yer alan onaylama simgesine dokunarak, Instagram şifremizi başarılı bir biçimde değiştirmiş oluyoruz.
Ekli dosyayı görüntüle 990

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)