iOS WhatsApp Business | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

  • Gece modu teması kullanıma açıldı!
  • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

iOS WhatsApp Business

Pi

Yönetici
Editör
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
5,900
Çözümler
2
Aldığı beğeni
2
Puanları
0
Yaş
35
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek
4 Nisan tarihinde yayınlanan iOS için WhatsApp Business uygulaması, bugün itibarıyla Türkiye’de de erişime açılmış durumda.

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, geçtiğimiz yıl hizmete sunduğu WhatsApp Business ile küçük ve orta ölçekli işletmelere müşterileri ile daha kolay ve hızlı bir şekilde iletişim kurma imkanı sağlamıştı. Fakat WhatsApp Business, kısa süre önceye kadar yalnızca Android platformu üzerinden kullanılabiliyordu.
WhatsApp iOS ve Android Beta Uygulamalarını Güncelledi (iPad İçin WhatsApp Geliyor)
WhatsApp, işletme uygulamasının iOS sürümünü geçtiğimiz hafta “Bugün iOS için WhatsApp Business uygulamasını sizlere sunuyoruz.” açıklaması ile hizmete açtı. WhatsApp Business’ın iOS platformu için yayınlanması özellikle iOS cihaz kullanan işletmeleri memnun etmiş olsa da servis, ilk günlerde yalnızca belirli bölgelerde kullanılabiliyordu.
WhatsApp Aramaları Nasıl Kaydedilir? (Android – iOS)
WhatsApp Business, bugün itibarıyla Türkiye’de de erişime açılmış durumda. Eğer müşterileriniz ile daha kolay ve hızlı bir şekilde iletişime geçmek istiyorsanız WhatsApp Business uygulamasını aşağıdaki bağlantılardan hem iOS hem de Android cihazınız için indirebilirsiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Tema düzenleyici