iPhone Düşük Güç Modu Açma ve Kapatma | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

iPhone Düşük Güç Modu Açma ve Kapatma

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Ios (Apple) Forumu kategorisinde Tsubasa tarafından oluşturulan iPhone Düşük Güç Modu Açma ve Kapatma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 651 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ios (Apple) Forumu
Konu Başlığı iPhone Düşük Güç Modu Açma ve Kapatma
Konuyu başlatan Tsubasa
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 651
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Tsubasa

Tsubasa

Captain Tsubasa
Yönetici
Katılım
5 Ocak 2020
Mesajlar
2,100
Yaş
30
Nereden
Yurtdışı
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
24
iPhone telefonlarda kullanıcıların en sık kullandıkları özellik düşük güç modu özelliği olabilir. Bunun en büyük sebebi pil tüketiminin hızlı olması diyebiliriz. iPhone telefonlarda pil yüzdesi yüzde 20 altına düştüğünde otomatik olarak güç tasarrufu moduna geçiş bildirimi gelmektedir.
Otomatik güç tasarrufu bildirimi gelmeden önce Apple iPhone telefonunuzu güç tasarrufu modunda kullanarak daha uzun süre pil tasarrufu sağlayabilirsiniz. iPhone telefonlarda şarj sorunu yaşayanlar ve pil sağlığı düşen telefonlar için güç tasarrufu modu gerçekten çok kullanışlı bir özelliktir.
iPhone Düşük Güç Modu Açma ve Kapatma
iPhone telefonlarda pil ömrünü uzatmak için Düşük Güç Modu’nu kullanmak oldukça etkili bir yöntemdir. iPhone Düşük Güç Modu, pil azaldığında iPhone’unuzun kullandığı güç miktarını azaltır. Düşük Güç Modu’nu açmak veya kapatmak için aşağıdaki adımları takip edin.

  • Ayarlar
  • Pil’e gidin.
  • Düşük Güç Modu seçeneğini bu ekrandan açıp kapatabilirsiniz.
  • Düşük Güç Modu‘nu ayrıca Denetim Merkezi’nden de açıp kapatabilirsiniz.
iPhone düşük güç modu bazı arka plan aktivitelerini kapattığından arka planda çalışan indirme eylemleri ve mail alışverişi gibi aktiviteler çalışmayacaktır.
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)


Üst