iPhone Düşük Güç Modu Açma ve Kapatma | Webmaster Forumu | Sosyal Medya Forumu | MaxiForum ツ
Neler Yeni

iPhone Düşük Güç Modu Açma ve Kapatma

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ios (Apple) kategorisinde Tweety tarafından oluşturulan iPhone Düşük Güç Modu Açma ve Kapatma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 20 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ios (Apple)
Konu Başlığı iPhone Düşük Güç Modu Açma ve Kapatma
Konuyu başlatan Tweety
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Tweety

Tweety

Paylaşım Ekibi
Katılım
6 Ocak 2020
Mesajlar
650
Yaş
20
Konum
Yurtdışı
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
12
iPhone telefonlarda kullanıcıların en sık kullandıkları özellik düşük güç modu özelliği olabilir. Bunun en büyük sebebi pil tüketiminin hızlı olması diyebiliriz. iPhone telefonlarda pil yüzdesi yüzde 20 altına düştüğünde otomatik olarak güç tasarrufu moduna geçiş bildirimi gelmektedir.
Otomatik güç tasarrufu bildirimi gelmeden önce Apple iPhone telefonunuzu güç tasarrufu modunda kullanarak daha uzun süre pil tasarrufu sağlayabilirsiniz. iPhone telefonlarda şarj sorunu yaşayanlar ve pil sağlığı düşen telefonlar için güç tasarrufu modu gerçekten çok kullanışlı bir özelliktir.
iPhone Düşük Güç Modu Açma ve Kapatma
iPhone telefonlarda pil ömrünü uzatmak için Düşük Güç Modu’nu kullanmak oldukça etkili bir yöntemdir. iPhone Düşük Güç Modu, pil azaldığında iPhone’unuzun kullandığı güç miktarını azaltır. Düşük Güç Modu’nu açmak veya kapatmak için aşağıdaki adımları takip edin.

  • Ayarlar
  • Pil’e gidin.
  • Düşük Güç Modu seçeneğini bu ekrandan açıp kapatabilirsiniz.
  • Düşük Güç Modu‘nu ayrıca Denetim Merkezi’nden de açıp kapatabilirsiniz.
iPhone düşük güç modu bazı arka plan aktivitelerini kapattığından arka planda çalışan indirme eylemleri ve mail alışverişi gibi aktiviteler çalışmayacaktır.
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer konular


Reklam Alanı
Reklam Alanı
Üst