iPhone Facebook Hesabı Nasıl Oluşturulur? | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

  • Gece modu teması kullanıma açıldı!
  • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

iPhone Facebook Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Pi

Yönetici
Editör
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
5,900
Çözümler
2
Aldığı beğeni
2
Puanları
0
Yaş
35
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek
Facebook, Dünya'nın en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi. Facebook her geçen gün kullanıcıları arttırmakta. Facebook'ta hesap işlemi nasıl yapılır sorusuna cevap ise haberimizde. Peki Facebook'ta yeni bir hesap nasıl açılır. İşlemleri tek tek sizler için açıklayacağız.

1.adım: Daha önce Facebook hesabı açarken kullanılmamış bir mail hesabına sahip olmalısınız. Bunu da gmail hesabı açarak yapabilirsiniz. Meail adresiniz yoksa telefon numarası ile giriş yapabilirsiniz.

2.adım: sitesine girebilirsiniz.

3. adım: Facebook sitesine girdiğiniz yukarıdaki görmüş olduğunu sayfa önünüze açılacaktı. Oradaki ad soyad, mail adres,şifre tarih bilgilerini doldurarak hesap aç butonuna tıklayarak işlemi başlatabilirsiniz.

4.adım: Mail adresiniz yada telefonunuza gelen doğrulama kodu ile işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Diğer adımları da Facebook sizleri yönlendirecektir ve kısaca işlemleri yapabilirsiniz.

Facebook hesabınızı kalıcı olarak kapatmayı ve bir daha kullanmayı düşünmüyorsanız, derdinize çare buluyoruz. "Facebook hesap silme işlemleri" sayesinde bir daha facebook hesabınıza giriş yapamayacak ve sizleri kimsenin bulamamasını sağlayacaksınız. Facebook hesap silme işlemine başlamadan önce dilerseniz Facebook'unuzun bir kopyasını isteyebilirsiniz.

Facebook hesap silme işlemini gerçekleştirmeden önce Facebook verilerinizin kopyasını almak için;

İlk olarak "Ayarlar" bölümüne giriş yapın. Sonrasında ise karşınıza profil bilgilerinizin olduğu sayfa gelecektir. Bu sayfanın en alt bölümünde "Facebook Verileni Kopasını İndir" yazısını göreceksiniz. O bölüme tıklayarak Facebook verilerinizin kopyasını indirebilirsiniz.

Facebook hesabınızı tamamen sildiğiniz zaman insanlar Facebook’ta profilinizi görmeyecektir. Fotoğraflarınızın, durum güncellemelerinizin veya yedek sistemde olan verilerin tamamının silinmesi 90 güne kadar sürebilir. Hesabınızı sildikten sonra gönderdiğiniz mesajlar onlarda kayıtlı kalabilir.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Tema düzenleyici