iPhone YouTube Premium Video İndirme Sorunları ve Çözümleri | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

iPhone YouTube Premium Video İndirme Sorunları ve Çözümleri

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde YouTube Uygulamaları kategorisinde Tsubasa tarafından oluşturulan iPhone YouTube Premium Video İndirme Sorunları ve Çözümleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 336 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı YouTube Uygulamaları
Konu Başlığı iPhone YouTube Premium Video İndirme Sorunları ve Çözümleri
Konuyu başlatan Tsubasa
Başlangıç tarihi
Cevaplar 1
Görüntüleme 336
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan dvrzener

Tsubasa

Captain Tsubasa
Yönetici
Katılım
5 Ocak 2020
Mesajlar
2,100
Yaş
30
Nereden
Yurtdışı
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
24
Video indiremiyorum
İpucu: Yalnızca YouTube mobil uygulamalarında video indirebilirsiniz. Bu özellik, web tarayıcılarında çalışmaz. Sorunun çözümünde yardım almak için aşağıdaki adımları inceleyin.
YouTube Premium üyeliğiniz yoksa veya indirme özelliğinden yararlanamıyorsanız çocuklara özel videolarda indirme düğmesi kullanılamaz olur ve devre dışı bırakılır.

YouTube Premium'da oturum açtığınızdan emin olma
YouTube Premium üyeliğinizle ilişkili Google hesabında oturum açtığınızdan emin olun. Bu hesabın Apple kimliğinizden farklı olabileceğini unutmayın.
  • YouTube Premium ile ilişkili hesabınızda oturumu kapatmayı ve tekrar oturum açmayı deneyin.
  • YouTube logosu yerine YouTube Premium logosunu gördüğünüzden emin olun. YouTube mobil uygulamasında veya bilgisayarınızda, uygulamanızın veya tarayıcınızın sol üst köşesinde YouTube Premium logosunu görmelisiniz.
YouTube'u akıllı TV'de mi kullanıyorsunuz?
  • TV'nizde YouTube Premium üyeliğinizle ilişkili Google hesabında oturum açtığınızdan emin olun.
  • TV'nize yayın yapıyorsanız hem TV'de hem de yayın için kullandığınız bilgisayar veya mobil cihazda doğru hesapta oturum açtığınızdan emin olun.
  • Google Home kullanıyorsanız Google Home uygulamasında doğru hesapta oturum açtığınızdan emin olun.
Üyeliğinizin süresini kontrol etme
YouTube Premium üyeliğinizin süresinin sona ermediğinden emin olun. YouTube uygulamasında profil fotoğrafınıza ve ardından Ücretli üyelikler'e dokunup Yönet seçeneğine kaydırın.
YouTube Premium erişimini yakın zamanda kaybedip daha sonra yeniden abone olduysanız kaydedilmiş videoların yeniden abone olunduktan sonra tekrar kullanılabilmesi için birkaç saat geçmesi gerektiğini unutmayın. Bir videoyu hemen izlemeniz gerekiyorsa Menü'ye
Three-dot menu vertical
dokunun ve İndirmeyi yeniden dene'yi seçin.

Bulunduğunuz yerde YouTube Premium'un kullanılabildiğini kontrol etme
YouTube Premium avantajlarından, yalnızca YouTube Premium'un kullanılabildiği ülkelerde yararlanılabilir. YouTube Premium'un ülkenizde kullanıma sunulup sunulmadığını kontrol edin.

İndirme ayarlarınızı kontrol etme
Mobil veri planıyla video indirmeyi deniyor ancak başaramıyorsanız indirmelerin yalnızca kablosuz ağ ile kısıtlanmadığından emin olmak için uygulamadaki indirme ayarlarınızı kontrol edin.

YouTube uygulamanızın sürümünü kontrol etme
YouTube uygulamasının en yeni sürümünü kullandığınızdan emin olun. Cihazınızın uygulama mağazasını ziyaret edin ve YouTube uygulaması için bekleyen güncelleme olup olmadığını kontrol edin.
Telefonunuz yeniyse veya telefonunuzda yakın zamanda geri yükleme işlemi yaptıysanız YouTube uygulamasının sürümü eski olabilir (12.0'dan önceki sürümler eski olarak kabul edilir).
 

dvrzener

Maxi Üye
Katılım
7 Kas 2020
Mesajlar
3
Yaş
19
Nereden
Diyarbakır
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
1
Hocam bu eklenti sorunu çözecektir.
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)


Üst