iPhone’da Gizli Klasör Oluşturma | Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu! | MaxiForum.Net
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

iPhone’da Gizli Klasör Oluşturma

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Ios (Apple) Forumu kategorisinde Quixtoid tarafından oluşturulan iPhone’da Gizli Klasör Oluşturma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 275 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ios (Apple) Forumu
Konu Başlığı iPhone’da Gizli Klasör Oluşturma
Konuyu başlatan Quixtoid
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 275
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Quixtoid

Quixtoid

Mütevelli Heyetin'den
Moderatör
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
2,110
Yaş
30
Nereden
İstanbul
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
36
iPhone ve iPad ana ekranımızda görünmez bir klasör oluşturmak için öncelikle bir duvar kağıdına ihtiyacımız olacak. Gri veya beyaz duvar kağıdını aşağıdan indirebilirsiniz.

:: http://www.mediafire.com/view/4cl9vhfa318i5l5/GRAY.jpg
:: http://www.mediafire.com/view/7b8qngm2phk58ob/WHITE_2.jpg
Bu duvar kağıtları klasörleri görünmez yapmamıza yardımcı olacak

İkinci adım olarak saydamlığı ayarlamanız gerekiyor. Ayarlar > Genel > Erişilebilirlik bölümünden “Saydamlığı Azalt” seçeneğini aktif hale getirin.

Ekli dosyayı görüntüle 1528

Görünmez bir simge oluşturmak
Üçüncü adım olarak ise App Store’dan buradaki uygulamayı telefonunuza indirin. Uygulamayı yükledikten sonra açın ve “Simge oluştur” seçeneğine dokunun. Daha sonra ise en sağda bulunan Bağlantıya Git seçeneğini seçin ve aşağıdan fotoğraf seçeneğine dokunun. Ardından indirdiğiniz duvar kağıdını seçip yükleyin. Url Girin kısmını ise boşluk bırakarak geçin. Daha sonra da Yükleye dokunarak işlemi başlatın. Otomatik olarak Safari açılacak ve gelen sayfada simgenizi Ana Ekrana Ekle seçeneği ile ekleyin. İsim olarak sadece nokta koyabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 1529

Şimdi ise [ ] parantezler içinde bulunan boşluğu kopyalayın ve klasör ismi olarak atayın. En son yapmanız gereken işlem ise indirdiğimiz duvar kağıdını ayarlamak. Duvar kağıdını sadece ana ekrana ayarlamanız yeterli olacak. Bu işlemi de gerçekleştirdikten sonra artık oluşturduğunuz klasör görünmez durumda
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)

Benzer konular

Üst