İstanbulkart Uygulaması Nedir? İstanbulkart İndir | Türkiye'nin En Kaliteli Forum Platformu! | MaxiForum.Net
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

İstanbulkart Uygulaması Nedir? İstanbulkart İndir

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Uygulama Tanıtımı kategorisinde Red Kit tarafından oluşturulan İstanbulkart Uygulaması Nedir? İstanbulkart İndir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 67 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Uygulama Tanıtımı
Konu Başlığı İstanbulkart Uygulaması Nedir? İstanbulkart İndir
Konuyu başlatan Red Kit
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 67
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Red Kit

Red Kit

Emekli Kovboy!
Moderatör
Nereden
Yurtdışı
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
13
9388

9389

Yenilenen İstanbulkart Mobil Uygulama şimdi cepte, hem de birçok yeni özellikle! Uygulamayı indir, kartını tanımla, kare kodu okut ve geç!

İstanbulkart Mobil Uygulamanın sahip olduğu; talimat ve abonman oluşturma, bakiye yükleme, işlem hareketleri, yükleme ve harcama noktalarını görüntüleme özelliklerin yanı sıra, kullanıcı ihtiyaç ve isteklerine göre tasarlanan yeni ara yüz ve fonksiyonları İstanbulkart kullanıcılarına çok daha keyifli bir mobil uygulama deneyimi sunmaktadır.

Yeni eklenen “Dijital Kartım” özelliği sayesinde, Kare kod ile ödeme/geçiş işlemleri cep telefonu ile kolayca ve temassız yapılabilmektedir. QR kod ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda kendi adınıza kayıt etmeden, sevdiklerinizin İstanbulkart’ına da ödeme talimatı oluşturabilirsiniz.

Android için TikTok İndir
iOS için TikTok İndir

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)