İTrader Ticaret Puanı Sistemi Aktif! | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

İTrader Ticaret Puanı Sistemi Aktif!

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Forum Duyuruları kategorisinde Garfield tarafından oluşturulan İTrader Ticaret Puanı Sistemi Aktif! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 821 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Duyuruları
Konu Başlığı İTrader Ticaret Puanı Sistemi Aktif!
Konuyu başlatan Garfield
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 821
ALDIĞI BEĞENİ 3
Son Mesaj Yazan Garfield

Garfield

Maxi Forum / CEO
Administrator
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
1,898
Yaş
34
Nereden
Kocaeli
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
53
Değerli forum sakinleri;

Forumun önemli bir fonksiyonu olan İTrader Ticaret sistemini aktif etmiş bulunuyoruz.

Kullanımı için ek te size vermiş olduğum resimlerdede görüldüğü gibi, ilk önce ilgili üyenin profiline gidiyoruz ardından Ticaret Puanı sekmesine tıklıyor ve Ticaret Puanı ver sekmesine tıklıyoruz açılan sayfada ise alıcı, satıcı, aracı ve alt kısımdada karşı tarafa vermek istediğiniz puan seçenekleri yer alıyor. Bu alanları eksiksiz bir şekilde doldurup ilerlediğimiz zaman işlemimiz başarı ile gerçekleşmiş oluyor.

Not: İTrader sisteminde ilgili üyenin her hareketini tüm detayına kadar görebiliyoruz. Haksız yere İTrader puanı kullanan üyeler forumdan süresiz uzaklaştırılır.

ve Ek olarak Ticaret Bildirim Seçeklerini Açmayı UNUTMAYINIZ!


81
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)

Benzer konular


Üst