Karbeyaz - Xenforo Tema 2.1 - Charismax Stil 2.1 | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

Karbeyaz - Xenforo Tema 2.1 - Charismax Stil 2.1

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde XenForo Temaları kategorisinde Charismax tarafından oluşturulan Karbeyaz - Xenforo Tema 2.1 - Charismax Stil 2.1 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 129 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı XenForo Temaları
Konu Başlığı Karbeyaz - Xenforo Tema 2.1 - Charismax Stil 2.1
Konuyu başlatan Charismax
Başlangıç tarihi
Cevaplar 1
Görüntüleme 129
ALDIĞI BEĞENİ 1
Son Mesaj Yazan crayziHero

Charismax

Maxi Üye
Nereden
İstanbul
Sosyal Ağ
Facebook
Aldığı Beğeni
2
Xenforo İki sürümlerinnde çalışır' canlı site üzerinde editlenmiştir.
Editlenirken kullanılan eklentiler genel olması gereken eklentilerdir..
Sunucu temple hatası basarsa hangi eklentinin olmadıgını anlaya bilirsiniz.

Default Temada tek şablon Css oynaması ile oluşturulmuştur.. Özel bir temaya ulaşmak istedim ulaşamadım bende kendi stil tarzımda Bu temayı oluşturdum.. Adındanda belli oldugu gibi Karbeyaz tema.

Ahım şahım bir tema degil eksra özellikleri yok sadece görüntüsü Naif ' hiç yoktan bir temam var diyip kullanıla bilir.

Editlemeyi seviyoruz hafız :D

free olarak herkes kullana bilir .
Zip içinde style dosyasıda vardır

Canlı siteden Görüntüler

Dosya Ekleme Yeri yok Linkliyorum

crayziHero

Maxi Üye
Nereden
Samsun
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
1
Elinize Sağlık, Umarım İyi Yerlere Gelmeniz Dileğim ile...

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)