MACOS'TA İKİNCİ SES ARABİRİMİ KULLANMA? | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!

Platform; ınstagram, twitter, facebook, youtube başta olmak üzere ve diğer sosyal ağlar hakkında bir takım yardım ve destek konuları içerir. Hoşgeldiniz!
~ MaxiForum.Net ~

  • Gece modu teması kullanıma açıldı!
  • SMS ve TC Kimlik no ile profil doğrulama kullanıma açıldı!

MACOS'TA İKİNCİ SES ARABİRİMİ KULLANMA?

Pi

Yönetici
Editör
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
5,900
Çözümler
2
Aldığı beğeni
2
Puanları
0
Yaş
35
Konum
Alaska
Cinsiyet
Erkek
Etkilenen kullanıcılar, masaüstü ve tarayıcı uygulamalarımızda tutarsız ses teslimi yaşayacaktır. Bir ses arabirimi kullanırken, sesiniz alınır ve diğer kullanıcılarla paylaşılırken, ses girişinizde geçici bir kesinti veya kesinti yaşayabilirsiniz. Ne yazık ki, bu WebRTC hatası mevcut olsa da, şu anda bu sorunları önlemek için sorun giderme adımları sunamıyoruz.

Gelecekte macOS'ta ses arayüzleri ve XLR cihazlarıyla uyumluluk sunabilirken, bu hata Discord'a özgü olmadığından maalesef bu sorunun ne zaman çözüleceği için bir ETA sunamıyoruz.

MacOS'ta bir ses arabirimi kullanıcısıysanız ve Discord'da sesli sohbeti kullanmak istiyorsanız, en tutarlı ses performansı için özel bir ses arabirimi kullanmak yerine geleneksel bir kulaklık veya mikrofon kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bluetooth kablosuz cihazlar, 3,5 mm AUX jak cihazları ve USB ses cihazları dahil olmak üzere çeşitli ses cihazlarını destekliyoruz ve şu anda ses arayüzlerini ve XLR cihazlarını tam olarak destekleyemediğimiz için üzgünüz.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

  Benzer konular Forum Tarih
Discord Forumu 0 56

Benzer konular

Tema düzenleyici