MaxiForum Farklı ile Bir İlk, Sık Kullanılanlar ✓ | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni
  • Sosyal Medya Destek ve Ticaret Konularından Oluşan Türkiye'nin En Kaliteli Sosyal Ağ Destek Platformu MaxiForum.Net'e Hoşgeldiniz...
  • Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.

MaxiForum Farklı ile Bir İlk, Sık Kullanılanlar ✓

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Neler Yaptık & İlk'ler kategorisinde Garfield tarafından oluşturulan MaxiForum Farklı ile Bir İlk, Sık Kullanılanlar ✓ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 338 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Neler Yaptık & İlk'ler
Konu Başlığı MaxiForum Farklı ile Bir İlk, Sık Kullanılanlar ✓
Konuyu başlatan Garfield
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 338
ALDIĞI BEĞENİ 1
Son Mesaj Yazan Garfield

Garfield

Maxi Forum / CEO
Administrator
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
193
Yaş
34
Nereden
Kocaeli
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
47
Sık Kullanılanlar ✓ Uygulaması şudur. bu kategoriye sadece forum yönetimi konu açabilir. ama ziyaretçilerde dahil tüm kullanıcılara açık bir bölümdür. Talep gören her daim lazım olacak kalıplasmıs konular bu alanda toplanacak ve sabit olarak bu alanda kalacaktır. Format sonrası pc nize lazım olan programların depo su gibi dusunebılırsınız.

Neyi Amaçlar; İhtiyaç halinde sürekli gerekli ve fazla talep gören konuların sabit bir şekilde yer aldıgı alanı temsil eder.
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)Üst