MyBB 1.6 Ziyaretçiye Konu ve Mesaj İçeriğini Gizleme Eklentisi | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

MyBB 1.6 Ziyaretçiye Konu ve Mesaj İçeriğini Gizleme Eklentisi

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde MyBB Eklentileri kategorisinde Red Kit tarafından oluşturulan MyBB 1.6 Ziyaretçiye Konu ve Mesaj İçeriğini Gizleme Eklentisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 76 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı MyBB Eklentileri
Konu Başlığı MyBB 1.6 Ziyaretçiye Konu ve Mesaj İçeriğini Gizleme Eklentisi
Konuyu başlatan Red Kit
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 76
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Red Kit

Red Kit

Emekli Kovboy!
Moderatör
Katılım
20 Kas 2020
Mesajlar
252
Yaş
34
Nereden
Yurtdışı
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
13
Misafirlere Konu Ve Konuya Yazılan Yorumların İçeriğini Gizlemek-[Full Türkçe Plugin] + 1.6 uyumlu

Eklentinin ismi: Ziyaretçiye Konu Ve Mesaj İçeriğini Gizleme
Eklenti Uyumluluk: MyBB-1.4.x + 1.6.x

Eklentinin Açıklaması: Bu Eklenti Sayesinde,''Smf'' ve ''Vbulletin'' Sistemlerde Olduğu gibi, Sitenize Gelen Ziyaretçilere Konu Ve Konuya Yazılan Yorumların İçeriğini Gizlersiniz.
Eklentinin Kurulumu: Ek olarak vermiş olduğum ''guests_see_no_posts.php'' dosyasını, Ftp / inc / plugins klasörüne atınız,ardından admin paneli eklenti yönetiminde aktif ediniz..


Ek Not: Ayrıca eklenti ayarlarından ziyaretçilere gösterilmesini istediğiniz forumları ID nolarını girerek, belirttiğiniz forumlar'daki konu ve yorum'ların görüntülenmesini,serbest bırakabilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)

Benzer konular


Üst