N11 Ayrıntılı Reklam Rehberi | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

N11 Ayrıntılı Reklam Rehberi

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde N11 kategorisinde Red Kit tarafından oluşturulan N11 Ayrıntılı Reklam Rehberi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 179 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı N11
Konu Başlığı N11 Ayrıntılı Reklam Rehberi
Konuyu başlatan Red Kit
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 179
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Red Kit

Red Kit

Emekli Kovboy!
Moderatör
Katılım
20 Kas 2020
Mesajlar
252
Yaş
34
Nereden
Yurtdışı
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
13
Reklam Rehberi
Binlerce satıcı mağaza, bir e-ticaret açık pazar platformu olan n11.com’da milyonlarca ürününü satışa sunar.
n11.com’da satış yapan mağazalar, birbirinden farklı ürünü diğer rakip mağazalar arasında öne çıkarmak, kullanıcıların dikkatini çekmek ve daha üst sıralarda yer alabilmek için reklam çeşitlerini kullanmayı tercih eder.
Siz de reklam çeşitlerini kullanmaya başlayarak daha fazla kullanıcıya ulaşabilir, ürünlerinizin görünürlüğünü artırabilir ve daha çok trafik elde edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl reklam puanı satın alırım?
Mağaza Yönetim Paneli ana sayfasındaki Reklam Yönetimi başlığı altındaki Puan ve Reklam Özeti sayfasından puan satın alınabilir, harcamalarınızın dökümünü görebilirsiniz. Satın aldığınız puanların kullanım süresi 1 yıldır.

Reklam satın alırken ödeme seçenekleri nelerdir?
Sitemizde, ürünlerinize reklam uygulamak için öncelikle reklam puanı satın almalısınız. 1 reklam puanı 1 TL’ye eşittir. Reklam puanı almak için iki seçenek mevcuttur:
1. Kredi Kartından Ödeme: Bu seçenekle kredi kartınızı kullanarak reklam puanı satın alabilirsiniz. Bireysel kredi kartlarına taksit yoktur. Ticari kredi kartlarına taksit uygulanır.
2. Hesaptan Ödeme: n11.com’da bulunan cari hesabınızdan (alacağınızdan) kesinti yaptırarak ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Reklam takibini nasıl yaparım?
Reklamları satın aldığınız sayfalardaki Reklam Takip Et sekmesinden satın aldığınız reklamların durumunu görebilirsiniz. Puan ve reklam dökümünüze Puan ve Reklam Özeti sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ürünüme verdiğim reklamların performansını nasıl ölçerim?
Mağaza Yönetim Paneli
menüsünde Ürün Yönetimi başlığının altında yer alan Ürün İstatistikleri sayfasından ürününüzü seçip reklam performansını inceleyebilirsiniz.


Ürünlerim için hangi reklamları kullanmalıyım?
Bu seçim, iş modelinize ve satış stratejinize bağlı olarak değişebilir. Örneğin, sezonu gelen ürünlere reklam uygulayarak öne çıkarabilirsiniz. Stok eritmek istediğiniz ürünler varsa reklamla daha fazla alıcının bu ürünleri görmesini ve satın almasını sağlayabilirsiniz. Bir başka strateji de pazarı domine etmeye çalışmak / mağaza bilinirliğini artırmak olabilir. Bunun için, yani rakiplerinizin üstünde yer almak için reklam verebilirsiniz. En Çok Görüntülenen ürünlerinize veya En Çok Satanlara ilgiyi artırmayı tercih edebilirsiniz. Yeni ürünleri tanıtmak veya az görüntülenen ürünlerinizin satışını artırmak için de reklam verebilirsiniz.

En fazla kaç ürüne reklam verebilirim?
Bu konuda bir kısıtlama yoktur. İstediğiniz kadar ürüne reklam verebilirsiniz.

Hangi ürünler reklam alımı için uygun değildir?
Satışa kapalı olan veya beklemede olan ürünler için reklam alımı yapmamanızı öneririz. Aynı şekilde reklam verdiğiniz ürünleri satışa kapatır veya beklemeye alırsanız reklam özelliğini kaybedecektir.

Satın aldığım reklam puanlarının son kullanma tarihi var mı?
Sistem, satın aldığınız puanlara otomatik olarak 1 sene kullanım süresi tanımlar.
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)

Benzer konular


Üst