N11 Satış Arttıran Ürün İlanları | Webmaster Forumu! | Sosyal Medya Forumu!
Neler Yeni

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları; 💬

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle Private Massage (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📝

MaxiForum.Net'e katılım tamamen ücretsizdir, Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konulardan kazanç elde edebilirsiniz.

N11 Satış Arttıran Ürün İlanları

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde N11 kategorisinde Red Kit tarafından oluşturulan N11 Satış Arttıran Ürün İlanları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 191 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı N11
Konu Başlığı N11 Satış Arttıran Ürün İlanları
Konuyu başlatan Red Kit
Başlangıç tarihi
Cevaplar 0
Görüntüleme 191
ALDIĞI BEĞENİ 0
Son Mesaj Yazan Red Kit

Red Kit

Emekli Kovboy!
Moderatör
Katılım
20 Kas 2020
Mesajlar
340
Yaş
34
Nereden
Yurtdışı
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
Twitter
Aldığı Beğeni
13
Satış Arttıran Ürün İlanları
 1. Ürün Başlığının doğru belirlenmesi;

  Ürün başlığınızı belirlerken müşterilerinizin ürünü internette nasıl arama yapacağını düşünerek belirlenmesi gerekir. marka ve model isimleri, ürünün adı başılkta mutlaka yer almalı. Bunlarla birlikte üründe varsa cinsiyet, kullanım özelliği ve kod numaralarına da yer verilebilir.
  örneğin;
  • Adidas Daroga Erkek Spor Ayakkabı G61604
  • Taç Brielle Ranforce Çift Kişilik Nevresim Takımı
  • Samsung 48¨ Smart Curved UHD TV 48JU6570
 2. Alt başlık kısmında ürünü ön plana çıkartan özelliğine yer verebilirsiniz. Yada mağazanıza ait bir kampanya varsa bu kampanyayı belirtebilirsiniz.
 3. En az 6 ürün fotoğrafı yükleyin.Farklı açılara ve kullanım alanındaki fotoğraflara yer verebilirsiniz. Ürünlerinizin fotoğraflarının arka planı düz ve temiz bir zeminde olmalı. Tekstil ürünleri satıyorsanız mutlaka canlı manken kullanarak fotoğraf çektirin. Profesyonel fotoğraflar herzaman satışlarınızı arttıracaktır. Ücretsiz profesyonel fotoğraf çekimleri için magaza destek noktalarımızdan destek alabilirsiniz.
 4. Ürün fiyatlarınızı belirlerken indirim alanını mutlaka kullanın, fiyatlarının üstü çizili ürünler sıralamada sizi yukarıya taşıyacaktır. İndirimlerinizi tanımlarken çok düşük ve çok yüksek indirimler tanımlamayın %1 indirim veya %98 indirimli ürünler güvensizlik yaratacağından tercih edilmeyecektir.
 5. Ürün açıklamaları alanında, ürün hakkındaki bilgiler açıklayacı ve net olmalıdır.

  Ürününüzün fotoğraflarında canlı manken kullandıysanız mankenin ölçülerini ve mankenin giydiği bedeni açıklamalara mutlaka yazmalısınız. Ürünün kullanımız hakkında bilgilere yer vermelisiniz.
  örneğin;
  Ürünün ilk kullanımında ne yapılmalı?
  • Ürün kullanılmadığı zamanlarda nasıl muhafaza edilmeli.
  • Ürünün bakımı nasıl yapılmalı gibi soruların cevaplarına yer verebilirsiniz.
  • Ürünün kolay kullanımı hakkında ip uçlarına yer verebilirsiniz,
  • Çalışma saatlerinizi belirterek müşterilerinizi bu saatlerde mağazaya soru sor kısmına yönlendirebilirsiniz. Sorulara ne kadar hızlı cevap verirseniz satışlarınız da okadar artacaktır.
 6. Ürün ayrıntılarınızda videoalara yer verin. Ürün açıklama alanlarınızda videolarınızın olması satışlarınızı Pozitif etkileyecektir. Ürünlerinizi anlatan, paketlemenizi anlatan veya size anlatan maximum 1:30 dakikalık videolara yer verebilirsiniz.
 7. Doğru paketleme ve özenli paketlemeler de satışlarınızı dolaylı olarak arttıracaktır. Müşteriye ulaşan ürünün paketi ne kadar güzel ve sağlamsa müşteriniz okadar çok sizin ve ürününüzün hakkında yorumlarda bulunacak ve tavsiye edecektir. Almış olduğunuz ürün ve mağaza yorumları size herzaman daha fazla satış getirecektir.
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 0)

Benzer konular


Üst